Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kb.165 cm és 63 kg vagyok....

Kb.165 cm és 63 kg vagyok. Így fogok fogyni? (lent bővebben)

Figyelt kérdés
13éves vagyok.Nagyjából 10-15 kg-ot szeretnék leadni.Napi 2-3 liter vizet iszom(csak azt),de folyamatosan próbálok többet.(3 esetleg 4 litert tartok ideálisnak.)Emellett figyelek az étkezésre,de nem diétázom,mert szerintem a "gyors" diéták semmit nem érnek.Kevés kenyeret eszem,néha egy-egy szelet,édességeket nagyon ritkán és tésztát is .6után semmit,csak vizet:).naponta 2x futok kb. 20-30 percet.Nem akarok gyorsan fogyni,hogy csúnya legye a bőröm de azért szeretnék hamar változást.Ez így jó lesz?Köszi előre is a válaszokat!
2009. jún. 17. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne igyàl 3 l.nél több vizet, mert àrthat is! Szerintem csinàld ezt egy honapig, s akkor tapasztalhatsz vàltozàst! De arra figyelj hogy az izmok nehezebbek mint a zsir, tehàt kiloban nem biztos hogy mérhetö eredményt kapsz! Mérd meg magad cm.ben/mell, derék, csipö, comb, vàdli, bicepsz/ Ha nincs vàltozàs vàltoztass az étkezésen!
2009. jún. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első válaszolónak, és Neked is kedves kérdező: a tól- ig típusú diétáknak (csináld egy hónapig) semmi értelmük az égvilágon, mert ha utána abbahagyod és visszaállsz az eredeti életmódodra, megint meghízol. Sok ide-oda hízással garantált a ronda bőr.

Alapvetően okosan gondolkozol Kérdező, én egy valamin javítanék: kevés a napi 20-30 perc futás és az sem mindegy, hogyan futsz. A zsírégetés pont akkor indul be -20-30 perc után- amikor Te abbahagyod az edzést. Ez ideig csak vércukrot bontasz. Legalább 1 óra aerob mozgás kellene, de nem minden nap, az izomzatnak kell pihennie is, nem csak a lazítás miatt, hanem, hogy ne szokja meg az állandó terhelést.

Aerob mozgás=minden olyan edzés, amely sokáig tart, anélkül, hogy kifulladnál tőle, a zsírégetéshez oxigén kell ui. Pl nagyon lassú kocogás.

A fehérjebeviteledre figyelj oda, sok kell belőle az izomzat erősödéséhez.

Kitartást Neked! :)

2009. jún. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lassan szoktam kocogni,de az a baj, hogy 30 percnél többet nem bírok futni egyszerre, ezért gondoltam hogy 2x futok ennyit.Este is megyek,akkor megpróbálok többet futni:)Csak az a baj hogy most kezdtem el nemrég és még nem nagyon bírom:S Köszi mindkettőtöknek!:)
2009. jún. 17. 16:45
 4/7 anonim ***** válasza:

próbáld meg akkor a gyors gyaloglást, és pár hét múlva ebből válts át lassú kocogásra. Melegíts be előtte, és tényleg lassan kocogj, szinte sétatempóban, különben a füleden is levegőt veszel majd- és így már semmit nem ér az edzés a fogyás szempontjából, mert aerob helyett kardio lesz belőle. Ha nem bírod a kocogást akkor nem jól csinálod.

Én eleinte este, sötétedés után mertem csak kimenni, mert azt hittem cink olyan tempóban kocogni, hogy a sétáló nyugdíjasok leelőznek...

Pedig nem cink.:)

2009. jún. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En kb. ugyanezt csináltam, minden nap 3 liter vizet ittam, suliba is csak tiszta vizet vittem egy nagy flakonnal. Reggelre nem ettem semmit, csak délután. A víz után nem kívántam a kaját, 1-2 hét után lett is eredménye...
2009. jún. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A reggelit ne hagyjátok el! Semmi értelme, mert azt a nap során feldolgozzátok. Napi egyszeri-kétszeri étkezésnek káros hatásai vannak, mert lelassul az anyagcserétek tőle, és jön egy pont, amikortól nem fogtok tudni lefogyni, de hízni annál inkább...
2009. jún. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mindig reggelizek és naponta 4-5x eszek:)én sem mertem eddig de már reggel is járok és már nem érdekel hogy ki mit gondol..:D köszi a válaszokat és remélem hogy nekem is befog ez jönni:p
2009. jún. 19. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!