Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van ennyi anorexiás fiatal?

Miért van ennyi anorexiás fiatal?

Figyelt kérdés
Annyira fel tudom magam húzni az ilyen kérdéseken, hogy "úristen, 40 kiló helyett 45 nagyon sok?" meg "jaj, mehettem 500 kalóriát, mi lesz velem?"
2012. ápr. 9. 09:22
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*megettem
2012. ápr. 9. 09:23
 2/12 anonim ***** válasza:
fogalmam nincs,de nekem is elegem van belőle,főleg a képekből,hogy dagadt vagyok,ugye????erre egy 40 kgs csaj van rajta phahhaha. fejem fogom ilyenkor. 16/L
2012. ápr. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ja,40 kilosak a cipovel egyutt és már azt mondják hogy dagadtak. :/ fogalmam sincs mit csinálnának ha mondjuk 70 kilosak lennének :/
2012. ápr. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azert, mert meg a csapbol is az folyik, hogy VEKONYnak kell lenni!! Ha egy valoban tulsolyos fiatal, vagy felnött fogyni szeretne, mert felismeri a problemait a sulya miatt, azzal nincs semmi baj. De ezek a fiatal lanyok, csak szeretnenek tartozni valahova. Szeretnenek megfelelni a mai torz, elmebeteg idealnak, miszerint egy nö csak akkor szep, ha kiallnak a csipö csintjai, es egy deka zsir nincs rajta... ilyen a mai vilag. Egyebkent nezz szet a forumokon barhol... ha egy kicsit ducib lany rak ki magarol kepet, ledagadtozzak. Ez van... beteg a vilag...
2012. ápr. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Egy 13 éves lány vagyok. Én is fogyni akarok, összesen 5 kg-t. 3 hete kezdtem el fogyózni, és 3 kg le is ment. Még 2 kg a teljes boldogságig:D Naponta 5x eszem és hetente, 4-5x futok 1 órát. Próbálok egészségesen táplálkozni. És miután lefogytam még azt a 2 kg-t utána is rendszeresen sportolnék és továbbra is egészségesen táplálkoznék.


167/56

2012. ápr. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
igazatok van,na meg azt se kell elfelejteni,hogy egy csaj tesz fel képet,hogy kövér vagyok,de nem az,de van mit rajta fogni,de attól szép alakja van,10/9 pasi irja,hogy jól nézel ki,akkor a sovány csajok elkezdik játszani z eszüket,hogy: fúj,ez már dagadt -15 20 kg és tökéletes leszel. pff.. neten keresztül taposnám őket.
2012. ápr. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok.

Az utolsónak igaza van, annyira gáz mikor írják, hogy fogyjál 10 kg-kat. A kérdező maradék önbizalmát is elveszik...

2012. ápr. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Valami eltorzult bennük.Mert a címlapon sem olyan nők vannak akiknek kilóg a bordájuk.Legyen egy nő vékony vagy sportosan vékony de NE látszódjanak a bordái meg a kezén csontok.Az anorexiás meg a túlsúlyos ugyanolyan csúnya , nem csak ez a 2 véglet létezik.
2012. ápr. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Média,kifutók,újságcímlapok,katalógusok filmek,videoklippek,mind ezt sugallják. És sajnos pontosan ezek azok a dolgok,amikkel fiatal korban a lányok a legtöbbet foglalkoznak. A minap én is nagyon kiakadtam egy internetes cikken. Valami színész,vagy modell csajról volt szó benne. A cikk címe valami ilyesmi volt: "Rettenetesen elhízott". A csaj az első képen csont és bőr volt,jó ha lehetett 40 kiló,az "elhízott" képen kb. egy tízessel lehetett több kissé kerekebb volt az arca,amitől teljesen egészségesnek nézett ki,és az alakja is kiváló volt. Ha a média szerint ez elhízott,akkor a tini lányok is elhiszik,hogy 50 kilósan kövér disznók,ezután jön a koplalás. Szégyen....
2012. ápr. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
ez tényleg így van, mint ahogy a fentiekben is megírták! A média mellett a saját környezeted az, ami igazán befolyásol. És bár valóban nem kéne őket komolyan venni, de aki nem elég erős ezeken felülkerekedni az teljesen összetud törni. Koplal sportol stb aztán bánatában meg megint elkezd zabálni és még nagyobb bűntudata lesz. Én is ilyen vagyok kb 11 éves korom óta. Próbálok kimászni ebből de nagyon nehéz mert folyamatosan jönnek a rosszindulatú és negatív impulzusok.
2012. ápr. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!