Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 169cm-hez ideális a 70 kg?

169cm-hez ideális a 70 kg?

Figyelt kérdés

Fogyni szeretnék,nem vagyok kövér de egy 10 kg ha le menne sokkal jobb lenne.

Szerintetek ha elkezdek koplalni jó megoldás már fogytam 1nap alatt egy kilót,mellette futok stb.



2012. ápr. 9. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
"Szerintetek ha elkezdek koplalni jó megoldás már fogytam 1nap alatt egy kilót,mellette futok stb." = Gyökér -.-"
2012. ápr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
168 cm - hez nekem a 63 kg az idealis, tehat nem nem idealis neked a 169 cm - hez a 70 kg. Es NEM nem jo megoldas ha elkezdel koplalni. Kerdesedre megkaptad a valaszt tessek. Bar sokan hülye kerdesedre, hülye valaszt adtak volna.
2012. ápr. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"168 cm - hez nekem a 63 kg az idealis, tehat nem nem idealis neked a 169 cm - hez a 70 kg."

Valszeg kicsit sok a 70, na de mi vagy te, Atyaúristen, hogy neki azért nem ideális, mert neked a 63 kg az?

Ha nem ideális, az nem a te adataidtól függ, elmondanám... szánalmas, mikor valaki ilyet ír, hogy "én x + y vagyok, ami pont z, ezért a tied már sz@r" (bocs de leegyszerűsítve ez a lényeg. Nem mindenkinek magából kell kiindulni, nincs 2 egyforma semmiből...)

2012. ápr. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
38%

ha éhezteted magad akkor utána gyorsabban/könnyebben fogsz hizni!!! amugy ez szerintem egyáltalán nem ideális.. én 173cm és 55kg vagyok...

futás az jó megoldás..mellette ott van még a felülés meg az ilyenek.. én is csinálom szal eléggé jó doloG:D de tényleg lekéne fogynod...

2012. ápr. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
am 13/L
2012. ápr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az elsőnek üzenem: mindenki magából indul ki! Én itt kérdeztem valamit "gyökér -.-"!

Igen szeretnél fogyni attól függetlenül,hogy nem vagyok kövér,normál testalkatomhoz képest szeretnék leadni!Igen és "koplalok" ami nálam azt jelenti,hogy csak ebéd (leves,második) ennyi a napom meg reggel gyümi és este is.


Köszz a választ "gyökér".


Többieknek is Köszönöm :)

2012. ápr. 9. 18:55
 7/8 anonim ***** válasza:
mielőtt hülyeségeket kérdezgettek, miért nem olvastok utána? ötmillió helyen le van írva normálisan, KOPLALÁSSAL NEM LEHET HOSSZÚ TÁVON FOGYNI!!!!! sem különböző fogyi szerekkel, értsétek már meg.
2012. ápr. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Csak hogy viszonylag normális válasz is legyen már!

Az ideális testsúly sok dologtól függ. Például, hogy hány éves vagy. Nem mindegy, hogy gyerek vagy e, vagy már felnőtt, hogy milyen az alkatod.... És így tovább. Szerintem, egy adott testsúly akkor ideális valakinek, ha ő elfogadja azt.

2014. nov. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!