Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék a leghamarabb...

Hogyan tudnék a leghamarabb lefogyni kb 15-20 kilót?

Figyelt kérdés

190cm vagyok 92 kilóval van mit ledolgozni mielőtt mondanátok h így hájas meg úgy kövér rendszeresen járok kondizni 70 kilóval edzek többel azt mondták h ne (még csak 15 vok)

szal ez a helyzet megköszönöm a válaszokat :)


2012. ápr. 10. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
ne egyél
2012. ápr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem eszek sokat még kevesebbet mint mások kiskoromban szedtem aszma gyogyszer és azért hiztam el -.-"
2012. ápr. 10. 21:23
 3/3 anonim válasza:

Első válaszoló: te egy hatalmas bunkó vagy!


Legelőször egyeztetni kell a szüleiddel, hiszen az ő támogatásuk nélkül lehetetlen. Meg kell beszélni anyukáddal, hogy ez nem mehet így tovább, mert az egészséged és az életminőséged a tét, nincs több édesség, cukros üdítő, szerintem nem jófajza edzést alkalmazol, mert ha nagy súlyokkal dolgozol, akkor ponthogy izmot növesztesz, és így még jobban nő a tömeged, Kardió edzést javasolnék legelőször, és csak utána dolgozz súlyokkal, és akkor sem ilyen nagy tömegekkel, mint 70 kiló (egyébként hűha, ez nem semmi, de ahogy elnézem korod ellenére nagyon magas vagy!) Szóval a súlyok helyett legyen inkább a bicikli, az elipszis tréner, lépcsőzőkép, futópad a napi edzésprogramod része első lépésben. Figyel arra, hogy a pulzusod 140 környékén legyen, mivel akkor indul be a zsírégetés! Sőt, aerobic órákat is látodathatsz, mert ott egyszerre tudsz szálkásítani, és zsírt égetni (nekem ez jött be), és ráadásul bíztatnak a többiek.

Reggelente felkelhetsz egy órával hamarabb, és kocogással kezdheted a napot, éígy a nap folyamán sokkal több zsírt égetsz el. Délután elmehetsz konditerembe, és súlyzózhatsz, de utána mindenképp szükséged van kardióra.

Vagy ha van időd, tölts le egy Rubint Réka DVD-t és tornázz arra!

Este 6 után már semmit se egyél, iskola előtt MINDEN NAP reggelizz bőségesen, nyugodtan ihatsz egy pohár tejet, sőt még kakaót is, ha épp az a kedvenced, cs csak 2 pohárral (max 3 dl) de ne tömd tele magad fehér kenyérrel vagy chocapiccal. (pl tojás) beszéld meg anyukáddal, hogy vegyen ezentúl teljes kiőrlésű kenyeret, alacsony zsírtartalmú tejterméketet, tízóraira vihetsz el teljes kiőrlésű szendvicset, véknyan megkenve, csirkemellsoknával például. Edédre sok levest, csirkét, pulykát, és ha teheted, akkor kéthetente ehetsz pl sült marhahúst. Zöldséget(nyers/párolt), barnarizst ehetsz hozzá. A krumplit egy időre teljesen ki kellene iktatnod az értendedből. És a finom házi pörkölt jó sok tésztával sem mondtahó épp diétásnak. (Ha már pörkölt akkor csirkéből, durumtésztával). Uzsonnára joghurtot, gyümölcsöt, vacsorára pedig valami nagyon könnyű ételt válassz. Napi 5 alkalomnál ne egyél többször nincs büfézés a suliban, édesség heti maximum egyszer, és akkor se sok. Nassolás kizárva, mert abból úgyis az lesz, hogy degeszre eszed magad egészségtelen ételekkel. Hacsak nem répát vagy más zöldségeket nassolsz.

vizet igyál nagyon sokat, napi 2 litert.

Ne legyél unalomevő! Csak akkor egyél, ha valóban éhes vagy! Ha éhséget érzel, igyál meg előtte egy pohár vizet!

Étkezésekkor egyél kisebb tányérból, és ne szedj sokszor. Bizonyított tény, hogy az emberek nagyobb tányérból sokkal többet esznek!

Ha alkalmad nyílik rá minden nap egyél főtt ételt, főleg leveseket.

Anyukáddal nézhetnétek fogyókúrás recepteket, főzhet krémleveseket pl brokkolikrémleves, rellerkrémleves, főzelékek egytől egyig jöhetnek.


Fontos hogy most törődj magaddal, mert ha így folytatod, akkor egyre nehezebb és nehezebb lesz leadni a túlsúlyt!

Ha jól sejtem most leszel vagy most vagy középiskolás. Ilyenkor még van időd többet törődni magaddal, később pedig már nem így lesz. Ha az iskolában valaki csúfolódik rajtad, akkor meríts erőt abból! Sok ember képes volt lefogyni, neked is sikerülni fog!


Nagyon sok szerencsét kívánok!

2013. jan. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!