Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan küzdjem le az evési...

Hogyan küzdjem le az evési kényszert, ha fogyni szeretnék, és valaki felbosszant?

Figyelt kérdés
Eleve jóval indulatosabb vagyok ha fogyókúrázok, ezt sem tudom miért van, de az iszonyatosan dühít, hogy mérgemben eszek. Valaki felidegesít, bekattan az agyam, és ugy érzem értelmetlen szenvednem a fogyással, jól teleeszem magam, majd utána bánt a lelkiismeret, hogy megint elb@sztam több napi diétámat.
2012. ápr. 13. 17:25
 1/7 anonim válasza:

miért lenne értelmetlen?, magadnak csinálsz jót. ne foglalkozz az idiótákkal.

szívj el pár szál cigit. nyugtat is és az étvágyadat is elveszi...

2012. ápr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké-oké, csak egyelőre még nem szoktam rá a cigizésre, én is gondoltam rá, hogy biztos segítene ilyen helyzetben, csak félős, hogyha ezt rendszeresítem, akkor meg utána arról nem fogok tudni lemondani. Eddig nagyon jól bevált számomra, hogy nagyon ritkán gyújtok csak rá, és igazándiból akkor is csak a "társaság miatt", lényegében egyáltalán nem hiányzik.
2012. ápr. 13. 18:21
 3/7 anonim ***** válasza:
igen és kapjon tüdőrákot is...
2012. ápr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fuss olyankor ha ideges vagy képzeld magad elé azt az embert aki felidegesített. Nekem ez segít
2012. ápr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És mit képzeljek el magam előtt vele kapcsolatban?
2012. ápr. 13. 18:28
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem is mindig ez volt a bajom, meg ha tanulok, meg ha vágni kell az eszemnek, meg na ma sokat kell utaznom, jaj ma tényleg talpon kell ám lennem, jaj ma sok lesz a munka, zaba nélkül nem megy semmi.


ezeket mindet pszichésen az ételhez kötöttem, hogy csak akkor tanulhatok jól, ha teleeszem magam - főleg édességgel - csak akkor dolgozhatok jól, ha fullraeszem magam - de igazából sosem éreztem, hogy tele vagyok.


a lényeg, hogy pont ezek miatt sosem voltak sikeresek a diétáim - az 1600-1700 kalóriások sem, mert agyban teljesen hülyeségeket kapcsoltam a zabáláshoz, mint most te, a nyugodtságot.


miután nagyon meghíztam, kb az ezredik sikertelen kezdet után lett egy kattanásom, az agyamban átkanttant valami egyik éjjel, és valamiért olyan egyszerűen mondok nemet bárminek! ha épp megjön - és nagyon nagyon édesre vágyom - eszem 70%os csokit, vagy norbi pudingot, esetleg túróba darabolok almát, öntök rá édesítőszert, fahéjat - isteni.


szóval nálam ez a kattanás kellett, és még sosem voltam benne ilyen biztos, hogy sikerülni fog elérni a célt.


...pedig ha valaki azt merészeli mondani, hogy nálam jobban szeret zabálni, az hazudik.

2012. ápr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, legfőképp az utolsó válaszírónak köszönöm a bíztatást, és a részletes leírást :)

(Gondoltam milyen jó, hogy nekem nem jön meg, mert fiú vagyok, ezáltal soha nem kéne kívánnom az édeset, ezzel ellentétben persze ennek az ellenkezője igaz :) ) Mindenesetre én is várom ezt a bűvös kattanást egyik éjjel, amiután ilyen könnyű lesz a lemondás :) (Egyszer már volt egyébként, amikor a "szerelem" segített leadni 20 kilót, csak sajnos lassan visszajött, és csak gyarapodik lassacskán, hiába próbálkozok mindenfélével)

2012. ápr. 13. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!