Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le 20 kg-t fél...

Hogyan fogyjak le 20 kg-t fél év alatt?

Figyelt kérdés
Hatékony fogyókúrás módszerre, és esetleg edzéstervre gondolok. Kérem, akinek bevált egy adott módszer, ossza meg velem! Köszönöm!
2012. ápr. 16. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a kalória számlálós diéta vált be és mellette napi egy óra mozgás. A mozgás lehet bármi, futás, bicikli, taposógép. Én szobabiciklizem és taposok, mellette alakformáló tornákat csinálok néha. Napi 1300 kalóriát eszek, főleg zöldség, gyümölcs, hús, tejtermékek. Fehér liszt, cukor, üdítő, csoki kiiktatása, vagy minimálisra csökkentése nagyon fontos. Vannak a neten táblázatok, kalkulátorok, amelyeknek a segítségével kiszámolhatod a fogyáshoz szükséges kalória mennyiségedet a súly, nem és magasság segítségével. Azt is ki lehet számítani, hogy mennyi szénhidrátra, fehérjére, stb-re van szükséged egy napra lebontva. Nagyon jó diétás étrendek is vannak, bár én nem használom őket. Minden ételt magam készítek el, még a kenyeret is én sütök tk lisztből. Ha kicsit oda figyelsz, hogy milyen alapanyagokból főzöl, akkor könnyen, éhezés nélkül sikerülni fog heti egy kilótól megszabadulnod. Ma például rántott húst ettem ebédre rengeteg fejes salátával. A panírhoz egy tojást használtam fel, zsírszegény tejet, és tk lisztet. Az én adagomban 200 kalória volt. Tehát ebből csak azt akartam kihozni, hogy mindent lehet enni egy kis változtatással és persze mennyiség csökkentéssel. Régebben én is simán megettem két szelet rántott húst, krumplipürével és kenyérrel. Most köretnek salátát csináltam, fejes salátából, zsírszegény tejföllel. Apró változtatások és máris indulnak a kilók lefelé. Meg persze sok mozgás.

Én így 3 kilótól szabadultam meg 4 hét alatt és a centik is csökkentek. Több feleslegből több csökkenést lehet elérni.

2012. ápr. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

ez a csaj 98 kilóról fogyott le 60ra, 2 gyereke van ráadásul. én az ő blogjt olvastam, azt követtem ahogy ő fogyott, én 72 kiló voltam, és 60 vagyok most én is. kalóriaszámolást csinált ő is egyébként, olvasgasd át a blogját, nagyon hasznos tanácsok vannak benne.

2012. ápr. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Sok hasznos információt adtatok! Utánanézek az ajánlott blognak is, és remélem, sikerül belevágnom valamibe, mert nem érzem már így jól magam.:(
2012. ápr. 16. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!