Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem eszem egyáltalán...

Ha nem eszem egyáltalán cukros és zsíros kajákat mennyi idő mire eltűnik a narancsbőr?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 24. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Oké és ehhez mozogj is...fél év múlva lesz eredmény!
2012. ápr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szoktam 2-3 naponta 1 órát biciklizni :) meg néha rubint rékázok ha rá tudom venni magam, csak a csoki... azt nem bírom megállni de muszáj lesz
2012. ápr. 24. 21:23
 3/4 masszázscucc válasza:

A narancsbőr nem egyenlő a sok cukros és zsíros étel fogyasztásának eredményével. Természetesen van összefüggés, de a kérdés TÉNYLEG sokkal bonyolultabb annál, minthogy egy mondatban, vagy néhány sorban megfelelő választ lehessen rá adni.


A szervezet azokat a méreganyagokat, amiket nem tud kiüríteni, a saját zsírjában tudja tudja biztonsággal elraktározni, mintegy elszigetelni. Ennek a saját zsírnak a mennyisége nagyban függ a táplálkozás minőségétől, a testmozgástól, az ösztrogén (női hormon) mennyiségétől, és örökletes tényezőktől egyaránt. Ezek megfelelő egyensúlyozásával néhány hónap alatt megfelelő mennyiségűre csökkenthető a narancsbőr kinézet.


Nézd meg anyukádat. Ha neki is van, akkor neked is többet kell tenned ellene, mint annak, aki nem örökölte. Külső rásegítésnek jól jöhet a kavitációs ultrahang kezelés, de az pénzbe kerül. Ha időről-időre nyomon követed a következő honlapot, akkor nagyon széleskörű ismeretre tehetsz szert ebben a témában. Az ott található infók ráadásul ingyen vannak:

[url= [link] ide az egészségedért![/url]


A sport nagyon jól javítja a bőr, és bőr alatti réteg vérkeringését is, így meggyorsítva a zsír felhasználását,a méreganyagok elszállítását. A növekvő izmok pedig kifeszítik a bőrt, ami szintén jót tesz kinézetnek.

2012. ápr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen neki is van, de én meg nem hiszek abban hogy ezek a kezelések olyan nagyon sokat javítanának a dolgon, bár még nem próbáltam egyet se de szerintem nem is fogok mert pénzem az nincs rá :)
2012. ápr. 26. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!