Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek fogyókúrázni,...

Hogyan kezdjek fogyókúrázni, ha imádom az ízletes ételeket?

Figyelt kérdés

Mikor már nem is férne belém, akkor is eszek, ha megkívánok valami jó ízt, legyen az főtt étel, vagy csoki, vagy akármi finomság. Mozgok is, de mit ér, mikor nem tudok ellenállni a kajának. Pl. mikor ebédelek, és már jóllaktam, megeszek mégegyszer annyit, mert jó az íze. Nem vagyok kövér, 172cm és 68kg, de szeretnék bár 10kg-ot leadni.

Szerintetek hogyan kűzdjem le ezt a rosz szokást? Főzzek ízetlen kaját?



2012. ápr. 24. 15:36
 1/3 Smartguy86 ***** válasza:

Határozd el magad, és csökkentsd a bevitt mennyiséget. EGYÉL LASSABBAN! Azért tudsz ennyit enni, mert nem hagysz időt a gyomrodnak, hogy jelezze az agyad felé, hogy megtelt. Ez nem is egészséges, később csúnya emésztőrendszeri nyavalyáid lehetnek miatta, állj le amíg lehet.


Ez a "mozgok is" nem sok szart érhet... Szokj rá a rendszeres sportra, legalább napi 1 óra testmozgással!

2012. ápr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jelzi az agyam, hogy jól laktam, csak az ízlelőbimbóim kergetnek a kísértésbe:-(.

Napi fél órát tudok csak aktívan sportolni, 3hónapos gyerek mellett. Eddig 6kg-ot adtam le 2hónap alatt. De megállt a fogyás, vagy csak ilyen 10dekákat fogyok hetente a zabálásom miatt.

2012. ápr. 24. 15:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sok étel van ami diétás/fogyókúrás és nagyon finom, ízletes. Keresgélj a neten.
2012. ápr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!