Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Padlizsánt szeretnék vacsorára...

Padlizsánt szeretnék vacsorára. Ötletek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen elkészíthető, alacsony kcal tartalmú recepteket tudtok?

Ami persze finom is azért:-)



2012. ápr. 26. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a padlizsánt kirántani szoktam.Meghámozom , felszelem karikákra , besózom őket majd megvárom míg levet ereszt és elkezdem panírozni.

Egyébként lehet kukorica lisztet használni panírozásnál sima liszt helyett , a kukorica liszt diétás étel.

2012. ápr. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én felkockáznám, besóznám, állni hagynám, ugyanúgy mint a sovány husit, ezt még lehet fűszerezni (én tofut, mert vega vagyok). Amíg ez áll, összedobnék egy paradicsomsalátát, rengeteg lilahagymával és petrezselyemmel, pici balzsamecet és olivaolajjal, majd be a hűtőbe érlelődni. A padlizsánt lecsöpögtetném, 1 tk olajon nagy lángon a hússal együtt átpirítanám egy teflonban, megtunningolnám fokhagymával és kéész! Kb mosogatással együtt 20 p, maradék némi barnarizzsel holnapra ebédnek príma!
2012. ápr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 SzilKa ***** válasza:
Karikázd fel, pár paradicsomot és egy vöröshagymát is, rétegesen rakd le egy tűzálló tálba, só, fűszer, tetejére sajt, és süsd meg.
2012. ápr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek:-)

2. jól hangzik, sztem megcsinálom, csak a petrezselymet kihagyom, mert nagyon nem vagyunk jóban...:-D

2012. ápr. 26. 17:52
 5/5 anonim ***** válasza:

tölsd meg

fűszeres darálthússal

fűszeres túróval

fűszeres zöldségekkel, majd rá reszelt sovány mozzarella sajt és bazsalikom

süsd meg, majd az utolsó 5-6 perben tegyél bele főtt tojást és süsd tovább még pár percig

tojáskrém, padlizsánkrém 1 sz barnakenyérrel (reggelinek is jó)

ebdére meg tudod csinálni, hogy tojás+darálthús+fűszerek+rizs ezt beletöltöd rá sováyn mozzarella sajt paradicsom, hagymakarikák és be a sütőbe

2012. ápr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!