Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha mindennap megcsinálom...

Ha mindennap megcsinálom Rubint Réka van 5 perced? Gyakorlatot, és mind a hármat 3x, és 1000-1500 kalóriát 'eszek meg'. Akkor mennyi idő alatt fogyhatok 10-15kg?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 28. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha 10-15 kilót szeretnél fogyni szerintem a futás/bicajozás/aerobic/kardio torna jobb lenne.

Ezek az 5 perces Rubint Réka gyakorlatok is nagyon hasznosak de szerintem elsősorban alakformálásra jók. Én is csinálom, de rajtam már csak 4-5 kiló van amit még le szeretnék adni és mellette már formásodni.

2012. ápr. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm. :)

és tudsz online aerobik videókat?

2012. ápr. 29. 13:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Aerobic-ot nem tudok de biztosan van sok, keresgélj. Én régebben ezek közül válogattam [link]

De most, hogy jó idő van sokszor inkább már futni, bicajozni megyek. Sok sikert és kitartást! :)

2012. ápr. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!