Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet ez? Fogyózom,...

Hogy lehet ez? Fogyózom, mégis hízok!

Figyelt kérdés
Már egy ideje, elkezdtem fogyózni, de (erős szó ) "drasztikusan". Jóval csökkentettem, az étel mennyiséget, és fogyasztószert is szedek naponta. Heti 2x eljárok mozogni. Akkor miért kezdtem el hízni?? Először leadtam két kilót, de már vissza is szedtem, hogyan???
2012. ápr. 29. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
A drasztikus fogyókúra általában koplalást jelent. Kezdetben fogyáshoz vezet, de a szervezet gyorsan kompenzál: a kevesebbet is beépíti, tartalékolja, sokszor zsírpárnák formájában. Ez a jojó hatás. Szóval a drasztikus fogyókúra általában nem válik be, jobb lenne, ha csak a szénhidrátot csökkentenéd, fokozatosan.
2012. ápr. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ésmi a fogyasztószer? mert a 99% sarlatánság, van olyan is ami kifejezetten árt
2012. ápr. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Köszönöm a tanácsodat, megfogadom!

2. Ez ilyen Acai Berry-s tabletta, zöldteával: [link]

2012. ápr. 29. 09:34
 4/6 Smartguy86 ***** válasza:

1. Hülye vagy!

2. A koplalás NEM DIÉTA! A diéta kiszámolt kalóriaigény alapján összeállított étrend, amelyet meghatároz az aktuális testsúlyod, a fizikai aktivitásod, a nemed. Foglalkoztál ezekkel? Naná hogy nem, csak szeded a szar bogyót, mert az majd használni, mi? Tessék használni ezeket:


[link]

[link]

[link]

[link]


3. Heti 2x mozogsz? Aztán meg heti 5x kajálsz csak és ülsz otthon. Szerinted csoda, ha nem fogysz, hanem inkább hízol??? Heti 6-7x kell mozogni! Legalább napi 1 órát. Futni, biciklizni, súlyzózni! Tudom, nem akarsz izmos lenni. Látszik is rajtad, gondolom... Tedd félre az előítéleteidet és kezdjél normális életmódba.


Azt az Acai berry-s cuccot meg dobd ki a francba, mert semmi értelme, és pénzkidobás. Főleg ilyen életmód mellett, amit most csinálsz!

2012. ápr. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ és a linkeket!

Nehogy azt hidd, hogy nem mozgok rendszeresen, és nem szeretnék feszes lenni, de egy ideje nem tudok rendesen eljárni az óráimra. Tisztában vagyok vele, hogy nem sokat érhetnek az ilyesféle "étrend-kiegészítők", de gondoltam, próbáljuk meg! Főleg, hogy lassan jön a bikiniszezon, és a villámdiéták. A normális étkezéstől elszoktam egy ideje, de nem is hiányzik, mert átálltam a mostanira. Még 1x köszönöm a választ!

2012. máj. 3. 16:09
 6/6 Smartguy86 ***** válasza:

Ne is gondolkozz villámdiétákon! Az egy nagyszerű módja a tested sanyargatásának és a kilók mihamarabbi visszaszedésének.


Előbb kell gondolkozni és felismerni, hogy az életmódoddal van a baj, és nem kúraszerűen kell fogyni, hanem most elhatározod, hogy jól fogsz kinézni és mostantól életed végéig úgy fogsz élni. Ennyi.

2012. máj. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!