Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem jó este 6 után enni?

Miért nem jó este 6 után enni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 1. 23:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert hülyeség.
2012. máj. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Az esti kaja után már általában nincs mozgás, nem dolgozod le. Minél később vacsorázol, diéta szempontjából annál rosszabb. Ráadásul ha elnehezült gyomorral fekszel le, rosszabbul alszol és éjszaka lassabban emésztődik az étel is.
2012. máj. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Aki este 8-10 között tér nyugovóra, arra vonatkozik ez. Leírták az okát.

Én ma este 7-kor keltem, és most reggelizek. Rám nem vonatkozik.:)

2012. máj. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség. Én például bele is bolondulnék, ha hat után nem ennék, mivel sajnos ilyen kis éjjeli bagoly vagyok :D

Valójában néhány órával lefekvés előtt jó, ha vacsorázol és aztán nem eszel többet.

2012. máj. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
mijaz hogy nem dolgozom le micsoda marhaság. én 180centivel 66 kilósan 1600 kalóriát égetek el az emésztéssel a gondolkodással meg hogy lélegzek egésznap.... a bioritmusod igazodik ahhoz mikor fexel kelsz, és akkor vagy éhes. nem mert mvi paraszt azt mondja hogy reggel délben este.. én is most kajáltam pedig 2 óra
2012. máj. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hülyeség az este hat óra. Lefekvés előtt 2-3 órával érdemes enni egy KÖNNYŰ vacsorát. Az éjszakai éhezés se jó a szervezetnek.

Tehát, ha 8-9 körül fekszel, akkor hatig vacsorázz, de ha éjfélkor mész aludni, akkor 9-10 körül.

2012. máj. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!