Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így mennyire hízlal?

Ez így mennyire hízlal?

Figyelt kérdés

Már kiskorom óta imádom a kakaót. Kávé helyett is azt iszok. Nem szeretném mellőzni ezt a fogyókúrám ideje alatt sem.

Reggeli: 1 bögre kakaó

Ebéd: 1 bögre kakaó

Vacsora: Víz/zöld tea


Ezt a léböjtöt csak 10 napig fogom alkalmazni, mert gyorsan kell lefogynom a húgom ballagására. -Ne köss bele, bele akarok férni egy ruhába, amit kinéztem.

Szóval ha csak kakaót iszom egész nap, és nem eszem mellette, akkor az hízlal, vagy nem?

21/L, 168cm, 63 kg.


2012. máj. 4. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Remélem túléled.
2012. máj. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne instantot igyál, hanem rendeset, cukor helyett édesítővel.

Nem kötök bele, de ha a fent leírt indok a cél, arra vannak ennél normálisabb dolgok is. Igazi fogyás ezzel úgysem várható, az eredményt meg kivitelezheted másképp is.

2012. máj. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jesszusom, a húgod ballagása június 15.-én lesz, azaz másfél hónap múlva. heti egy kg fogyás az egészséges, szóval simán fogyhatnál 5-6 kilót VÉGLEGESEN, tehát nem szednéd vissza. Te felőlem, max többet kell szenvedned, nekem mindegy.

1 bögre tartalmaz 2 deci tejet, az 88 kalória, plusz a kakaópor, az úgy kb 130. Magyarul enni fogsz naponta 260 kalóriát.

Nem fogod kibírni mindegy.

ja és nem létezik olyan szó, hogy hizlal, mert akkor az alma is hizlaló lenne, ha megennék belőle 321412526 kilót per nap. akkor bizony híznék.

ja és lefognak bomlani az izmaid, egy telesz*art undorító búvárruha leszel, de felőlem csináld, én nem szólok bele.

2012. máj. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!