Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » HOGYAN HÍZHATNÉK?

HOGYAN HÍZHATNÉK?

Figyelt kérdés
Tudom fura mivel mindenki fogyni akar! De én inkább hízni!! Sokan le soványoznak és azt mondják rám csontkollekció vagyok. Szeretnék egy kicsi hájat magamra szedni. Hogy legyen legalább alakom! Hiába eszem minden mennyiséggel nem változik az alakom! Ki próbáltam a 18 óra utáni kajálást is és a nem ledolgozást de nem segít :( Kérlek! Segíts nekem hogy hogyan tudnék hájasabb lenni! Most vok 47 kg. Azt se érdekel ha aztán fogyózni akarok! De előbb hízni szeretnék!! Előre is köszi a választ!!

2012. máj. 6. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Tarts mindennap karácsonyt

Amúgy miért akarsz hájasodni ha lehetsz izmos is?:)

2012. máj. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem fogsz itt semmi ötletet kapni, mert mindenki csak azt fogja mondani, ő mitől hízik, de ők átlag emberek, akik szinte mindentől híznak. Én is ilyen vagyok, egész nap eszek és nem hízok. Bele kell törődni. Inkább sportolj, attól formásabb leszel és ha lány vagy, akkor nyert ügyed van, mert minden pasi azt szereti, ez tapasztalat (mégha itt annyian hangoztatják, h mégse, igazából a pasik arra buknak), ha fiú vagy, akkor pedig gyúrj egy kicsit
2012. máj. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rubint Réka azt tanácsolja a hízni akaróknak, hogy pár napig koplaljanak, minimálisat egyenek, aztán kezdjenek el nagyon sokat enni, habzsolni. Így igaz, hogy az első napokban fogy egy picit az ember, de utána többet hízik vissza. Szerintem beválik.
2012. máj. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Az első válaszadó jó kérdést tett fel:" miért akarsz hájasodni ha lehetsz izmos is?"

Rendszeresen egyél sok kalóriát,fehérjét főleg és vitaminokat,(a rendszerességet úgy értem hogy legyen egy rendszer az étkezésedben és ne csak zabálj össze vissza,és akkor jöhet a torna(otthoni gyakorlatok,futás stb...)és ha eleget eszel és kitartóan edzel akkor rakódik le a csontokra egy kis izom is,és akkor formás leszel.Persze ez csak a saját véleményem.

2012. máj. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Amúgy lány vagyok. Nagyon sportolni azért nem akartam eddig mert attól nem nôl a mell elm.
2012. máj. 7. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!