Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi szénhidrát van egy db...

Mennyi szénhidrát van egy db toffifeeben?

Figyelt kérdés

2012. máj. 7. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Másold be a doboz hátulján található kalóriatáblázatot, hogy 1 doboz hány gramm, és hogy összesen hány darab toffifee van benne, és kiszámolom neked.
2012. máj. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igazából ezt én is ki tudnám számolni, de a dobozon sincs rajta.. neten is hiába keresem, nem találom.
2012. máj. 7. 17:13
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tessék:

[link]

5,26

2012. máj. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM :)
2012. máj. 7. 17:40
 5/9 anonim ***** válasza:

"Másold be a doboz hátulján található kalóriatáblázatot, hogy 1 doboz hány gramm, és hogy összesen hány darab toffifee van benne, és kiszámolom neked."

Rohadt vicces, hogy mindenhova ilyeneket írtok, de ennyire ne nézzétek már hülyének az embert, nyilvánvaló, ha rajta lenne, nem itt kérdezné...

(Az más kérdés, hogy esetleg neten fenn van a válasz, de ha nem tudtok érdemben válaszolni, csak hülyének nézni a másikat, akkor inkább ne írjatok semmit...)

2012. máj. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tök mindegy? Van benne cukor szépen. Ha fogyni akarsz akkor szénhidrátot csak lassan felszívódót egyél és semmi finomított cukrot!
2012. máj. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ma 18:23

Bocs, nem nekem szól a válaszod, de annyit azért hagy tegyek hozzá, h igenis van, aki nem jut el addig, h megnézze, h mi van a dobozra írva.

Sőt olyan is van, akinek az sem logikus, h kalóriát számolni mérleg és kalóriatáblázat nélkül olyan mennyiségekkel, mint "egy kis adag", "egy kevés", "egy kanál" nem lehet. Napi több ilyen kérdés is van, ha jobban megnézed. De ami a legjobb, mikor vki megkérdezi, h a vízben hány kalória van...

2012. máj. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Rohadt vicces, hogy mindenhova ilyeneket írtok, de ennyire ne nézzétek már hülyének az embert, nyilvánvaló, ha rajta lenne, nem itt kérdezné...

(Az más kérdés, hogy esetleg neten fenn van a válasz, de ha nem tudtok érdemben válaszolni, csak hülyének nézni a másikat, akkor inkább ne írjatok semmit...)"


TE HÁNY ÉRTELMES KÉRDÉST LÁTSZ EBBEN A KATEGÓRIÁBAN?

"Ha naponta fél deci almaecetes vizet iszok akkor fogyhatok heti 20 kilót?"

"Az sg hizlal?"

"A káposztaleves kapszula tényleg használ?"

2012. máj. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jó, igazad van, csak az ilyen retardáltak miatt (amiket írtál) a normális kérdésekre is cinikus, lenéző válaszok jönnek...

(Egyszer én is kérdeztem, nem tudja-e valaki, mennyi kcal van egy bizonyos termékben... Kaptam a választ, hogy "amennyi a dobozra van írva". Válaszoltam, hogy nincs rajta, kül. nem kérdezném. "akkor google a barátod" mondom, kerestem, de nem találtam... "akkor meg mi honnan tudjuk?"

Tehát eljut az ember oda, hogy már nem mer kèrdezni... Tény, hogy sok a hülye kérdés, de rossz, hogy mindenkit így lekezelnek...)

2012. máj. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!