Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy hét alatt mennyit lehet...

Egy hét alatt mennyit lehet fogyni, amit a bőröm is bír, és nem nyúlik meg?

Figyelt kérdés

Télen nagyon sokat felszedtem, sok nasi 0 mozgás, gyorsan jöttek fel a kg-k. Aztán jött egy pont amikor már szó szerint mindenki megjegyzést tett, és eldöntöttem, hogy lefogyok. Elején nagyon lightosan toltam, de nem jött úgy az eredmény ahogy szerettem volna. Tehát komolyabbra vettem a figurát.


Most legutóbb 2kg-t fogytam 1 hét alatt. Na igen, ez biztos hogy sok, ennyit nemfog bírni a bőröm. Most már ideje lenne lassítani, csak a kérdés az, hogy mennyire?


A 181cm magasságomhoz, jelenleg 76kg társul. Kb ez volt a cél, utóbbi hetekben nagyon durván jól haladtam. De még nem akarom abbahagyni, 70kg-ig leszeretnék menni, utána pedig kezdődhet a gyúrás. Na de addig is, várnám a tippet, hogy 1 hét alatt mennyit szabad leadni ebből a súlyból maximum.


2012. máj. 10. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:
1 hét alatt 1 kilónál többet ne fogyj!
2012. máj. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1 hét alatt 1, max 1,5 kilogrammot fogyj. többet ne
2012. máj. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!