Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Érdemes fogyitablettát használ...

Érdemes fogyitablettát használni, ha már minden egyebet kipróbáltam? 18/L

Figyelt kérdés

Nem vagyok jóba ezzel a gondolattal és "megoldással", hogy fogyitablettát kéne szedni/szednem...de már ez is megfordult a fejemben

Egészséges étrend. ez az ami a legfontosabb nekem, nem divatból vagy valami..egyszerűen ettől érzem jól magam, mellette sportolok is. Az egészséges értend azt takarja, hogy reggel eszek 6kor, délelőtt és délben rendesen, de délután már csak egy joghurt vagy gyümölcs/zöldség..imádom ezeket: ) zöld teát is iszok naponta..és vizet meg minden mennyiségben(napűonta 1,5-2 litert tuti)..én azt szeretem, az oltja a szomjam stb.. Otthon tornázok napi egy vagy fél órát, futok hetente legalább 2x, úszok is 2 hetente, hetetne 1x, biciklizek is kb. mindennap, mert azzal járok kb mindenhova.. Ezek nálam elengedhetetlen dolgok.

De! 168 cm és 60 kg vagyok..de 2-3 kg mindig ingadozik rajtam...hol több, hol kevesebb..


ÉS szeretnék lefogyni 55-53 kg-ra


nem bírok fogyni..intenzívebben kellene sportolnom és kevesebbet ennem? vagy netán kipróbáljam a fogyitablettát? (amiben egyáltalán nem bízok) nemcsak attól tartok, hogy feleslegesen dobok ki egy csomó pénzt, de attól is, hogy nem hat...és ott vannak a mellékhatások is..

jó lenne, ha valaki el tudna látni, valami jó tanáccsal, mondjuk hozzáértők...

előre is köszönöm!! (bocsi, hogy ilyen hosszúra sikeredetett)



2012. máj. 12. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze hogy nem épülnek szépen az izmaid te butus, ha délután éhezteted a szervezeted!:) Délután kell fehérjét enni, ehelyett te gyümölcscukrot eszel..

shapeshifter.blog.hu

2012. máj. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, azt tudom, hogy ha nem eszek eleget, akkor nem nőnek az izmaim...de, ha én egyszerűen csak természetesen szeretnék fogyni? nem pont az izomnövelés a célom
2012. máj. 12. 18:44
 3/5 A kérdező kommentje:
de köszönöm a tippet! :)
2012. máj. 12. 19:43
 4/5 anonim válasza:
szia én is 18/L vagyok és 16 voltam amikor úgy döntöttem hogy lefogyok. akkor voltam 66 és 56ra fogytam nagyon rövid idő alatt. Azzal az egyetlenegy szabállyal hogy délután 4 óra után semmit sem ettem. és csak tiszta vizet ittam, de azt sokat. :) nem igazán ajánlom a tablettát, volt egy ismerősöm aki pórul járt vele. de bárhogy döntesz, sok sikert :)
2012. jún. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Utolsótól kérdezném, hogy mennyi idő alatt sikerült 10 kg-ot leadnia ezzel a módszerrel? :)
2013. jan. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!