Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik diéta a leghatásosabb?

Melyik diéta a leghatásosabb?

Figyelt kérdés
Mert fogyni szeretnék.. és nem tudom melyik lenne a leghatásosabb és kb. mennyi idő alatt. Valaki kérem segítsen =/
2012. máj. 12. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát heti 1kilónál többet fogyni már nem célszerű, igazából az utolsó kilók lassabban mennek le ennél is.

Nem létezik többféle diéta, csak egy amelyik az ésszerűségre épül. Igaz azt meg lehet közelíteni úgy is hogy meghatározod mennyi fehérjére zsírra és szénhidrátra van szükséged egy nap a zsírvesztéshez, vagy úgy is ha a kalóriaszükségletedet határozod meg de a magas fehérje bevitelre akkor is figyelni kell és ugyanúgy természetes alapanyagokkal kell dolgozni és ki kell zárni a gyors felszívódású szénhidrátokat (finomított liszt, cukor).

A különböző diétákat eleve hülyekövér emberek találják ki vagy olyanok akik nem is akarják hogy tartósan fogyj le mert akkor nem veszed meg a terméküket.

Kizárólag a sport és az egészséges táplálkozás, életmódváltás vezet valahová. A diéta pedig nem attól lesz diéta hogy véletlenszerűen összeírogatok kajákat, meg mindenféle pontrendszereket vagy szénhidrátnapot találok ki, hanem attól ha tisztában vagyok a tápanyagszükségletemmel és a testem működésével és annak megfelelően kiszámolom a dolgokat.

2012. máj. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fontos, hogy ne koplalj, mert azt napok alatt visszaszeded nem vicc.

nekem annak idején a norbi duci tréning diéta jött be, még az update előtt. Csináltam mellé a norbi aerobicot, futottam, jógáztam és nagyon jól néztem ki.

2012. máj. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az attól függ,hogy mi számít neked hatásosnak.

semmi nem érdekel,csak a mérleg kevesebbet mutasson?

vagy a testeden lévő zsírból akarsz csökkenteni?

2012. máj. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A zsírból szeretnék fogyni!.. És köszönöm szépen a válaszokat :)
2012. máj. 13. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!