Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek sikerült...

Van itt olyan, akinek sikerült látványos fogyást elérnie CSAK diétával?

Figyelt kérdés
Úgy értem mozgás nélkül.
2012. máj. 13. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Így is lehet, de valószínűleg némi izmot is fogsz veszíteni.
2012. máj. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én 2 hónapja csak diétával próbálok fogyni (nagyon szigorúan betartom), és van eredménye, látszik is, de az tény hogy kicsit plöttyedtek azok a bizonyos területek :D na de nem panaszkodom, mert látható a változás.
2012. máj. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Január 20 óta, figyelek az étkezésemre, nem igazán mozgok mellette (ritkán nagyobb séta és szobabicikli, más nem igazán van) és eddig 13 kg ment le. Nem azt mondom, hogy nem lehetne több, de ezzel is meg vagyok elégedve és folytatom.

96 kg-ról kezdtem most 83 kg vagyok (160 cm), 70 kg körülig meg sem állok :D Még akkor sem ha lassacskán megy.

2012. máj. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és örülök, hogy ilyen bizakodóak vagytok. Én is sokat fogytam két hónap alatt, csak diétával, ami után meg is kaptam itt az oldalon, hogy biztos nem annyi az, meg hogy csak víz és izomveszteség. Jó, hogy másoknak is sikerül és akkor nem az én mérlegem rossz, és nem az én ruháim tágultak ki, hanem szépen lassan alakulok :)
2012. máj. 13. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!