Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 17 kiló minusz (nem 100...

17 kiló minusz (nem 100 kilóról indulva) már látványos kell hogy legyen, nem? Miért látom mégis pont ugyanolyan kövérnek magam?

Figyelt kérdés

Mennyit kéne még fogynom (tudom függ több mindentől is) 177 cm vagyok 67 kiló most, (84 voltam) 60 kiló az még/már megfelelő lenne? Sportolok is, szeretem is csinálni, csak mozgás közben érzem jól magam, minden más élethelyzetben egy dagadt valakit látok. 30/N.

3 kicsi gyerekem van.



2012. máj. 17. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha neked a 17 kiló nem látványos, akkor ott nem a fogyókúrával v testeddel van baj, hanem pszichésen kell a gondokat keresni. 3 gyerek után pedig az ún "excess skin" lehetősége is felmerül, amit csak plasztikai sebész tud korrigálni. Az már ugyanis nem háj, amiből az ember fogyni tudna.
2012. máj. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
excess skin? Szóval hogy nem olyan feszes mint 18 éves koromban nulla gyerekkel? Hát azt tudom, de összképileg tűnök a tükörben még mindig nagyon nagydarabnak, nem azzal van a baj hogy lógna a bőröm.:( ( a hasamon egyébként tényleg nem szép de azon tényleg csak a szike segítene).
2012. máj. 17. 15:27
 3/11 anonim ***** válasza:
17kg az 100kg-ról is látványos. Itt nem a tükörrel van a baj, hanem veled.
2012. máj. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Fogyás közben nem készítettél magadról időnként fényképet? Ha nem, akkor most csinálj egyet fehérneműben, és hasonlítsd szépen össze a régi képeiddel. Ha más nem, ez meg fog győzni, hogy igenis van változás. Amúgy az agyadban önmagadról élő kép sokkal nehezebben változik, mint a tested. De a fényképek összehasonlításának segítenie kell.
2012. máj. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Erre én is gondoltam de nincs régebbről képem, utáltam fotózkodni (nem csoda) amin rajta vagyok ott is takarnak a gyerekek szóval semmi se látszik belőlem vagy nem sok, fekete ruhák stb.

Most csináltam de képen is úgy látom hogy kövér vagyok.

Mindegy, köszi!

2012. máj. 17. 17:03
 6/11 anonim ***** válasza:
Teljesen megértem, amit írsz. Én 60kg-ról fogytam 53-ra, 160cm vagyok és én sem látom a tükörben, hogy változtam volna. Én is 30 vagyok, de nekem "csak" egy gyerekem van. A magasságodhoz teljesen jó a 67kg, azt mondják, hogy magasság mínusz 110 az ideális súly. Biztos, hogy nem vagy kövér. A környezeted látja a változást? Kapsz tőlük pozitív vissza jelzést?
2012. máj. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem igazán. A férjem nem mond semmit. Azok az ismerősök akikkel ritkán találkozunk azt kérdezték beteg vagyok e.

De velük tényleg ritkán találkozok. Akikkel gyakrabban azok annyit mondtak hogy fogytál? De nem úgy hogy mintha látványos lenne inkább így bizonytalanul.

2012. máj. 17. 17:32
 8/11 anonim válasza:

A ruháidon sem érzed, hogy fogytál volna? 17 kg fogyásnál már szinte teljes ruhatárat kell cserélni. Én 12 kg-t fogytam eddig, 74-ről 62-re (174 cm), és én is azt látom, hogy még mindig kövér vagyok, nem látom, hogy fogytam volna, mikor tükörbe nézek, de akkor megbeszélem magammal, hogy ez hülyeség, tök jól nézek ki, és kész. Mondjuk én sok pozitív visszajekzést kapok, a férjem odavan értem, szinte minden nap megdicsér, de utcán leszólítanak távolabbi ismerősök is, hogy sokat fogytam, és mit csinálok érte. Szóval tudom, hogy azt magamban kell helyretennem, lelkileg, hogy még mindig kövérnek látom magam.

32/N, 2 gyerkőccel

2012. máj. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

De persze az egész ruhatáram a melltartótól kezdve a bugyin át a farmerig minden 2 számmal nagyobb lett. 42-44 voltam, most 38-40 vagyok.

De az összhatás mégis kövér, nagydarab. Korábban is az volt, most is az. Talán ha még egy 10essel kevesebb lennék, már jobb lenne, de lehet hogy nem.

Most úgy 2 hete még több súlyzós erősítőst iktattam be hátha az a bajom hogy izom nincs rajtam elég és ezért nem szép a látvány amit látok..

2012. máj. 18. 14:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia, én is 67 kg vagyok de csak 170 cm, és egyáltalán nem érzem kövérnek magam. Az, hogy ki minek érzi magát, attól is függ, hogy mit gondolt évekig magáról, ha te azt hitted magadról évekig, hogy dagadt vagy, hiába fogytál le, szinte nem is látod az igazi alakodat a tükörben. Ha azt kérdezik, hogy beteg vagy-e, feltehetően túl sokat fogytál, és biztosan felesleges 60 kg-ra lemenned. Inkább az öltözködéseddel lehet a baj, lehet, hogy megszoktad a sötét, sokat takaró, lepelszerű cuccokat, és most sem hangsúlyozod eléggé az új alakodat. Vegyél legalább egy új, szűk, világos színű nadrágot és pár színes trikót, hogy mindenki lássa, milyen csinos vagy. Mert valószínűleg az vagy, csak nem elég támogató a környezeted.
2012. máj. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!