Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le végre?...

Hogyan fogyjak le végre? Teljesen el vagyok keseredve! (kép lent)

Figyelt kérdés

Tavasszal sokat futottam,oda figyeltem rá,hogy mit eszem,és mégis alig fogytam 2-3 kg-t,de meg se látszik semmi.Gyűlölöm a testem!!Talán pont azért nem tudok fogyni,mert kicsi a súlyom,63 kg vagyok jelenleg,de nem bírom magam elviselni.

[link]

[link]

[link]

[link]


Segítsetek kérlek,hogyan egyek,mit mozogjak,hogy csináljam,hogy végre sikeres legyen a fogyókúrám?


2012. máj. 20. 10:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Ugyan már.ez nem vészes.nincs csodamódszer, egyszerűen kevesebb szénhidrátot kell enni, és napi 1 órát mozogni.esti vacsora meg fehérje és egy kis zöldség, saláta legyen.
2012. máj. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Minél kisebb a súlyod annál lassabban fogysz. Szóval szerintem elégedett lehetsz avval a 2-3 kg-mal. Ha folytatod több is lesz belőle.
2012. máj. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hat képek alapjan bizony bizony van rajtad felesleg, de nem kell hozza drasztikus fogyás h jol nézz ki, inkabb formásodni kellene, probald elhagyni a tésztaféléket, minél tobb húst enni, ami tele van fehérjével, egyél mindenféle zoldségekbol készult ételeket, a rost az jo az anyagcserének, igyal sok vizet illetve gyogyteákat, és kellene jo kis testmozgás is, nem csak futás, én pl futni nem szeretek, inkabb gorkorizom, bicajozom, és vannak a neten jo kardio edzések..én életmódot váltottam és így fogytam jó sok kilót, de persze nagyobb súlyból, de gondolom, h ez kisebb súlynal is ejon, proba szerencse:)
2012. máj. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
próbálom kerülni a szénhidrátot,de nem mindig megy,de mostantól jobban odafigyelek majd rá.Az a baj,hogy úgy vettem észre,hogy a futástól csak vastagabb lett a lábam,és annyira ronda:( De a tornától is csak vastagabb lenne,biciklizni tavaly jártam,de az is csak erősítette,jobban is mint a futás.
2012. máj. 20. 10:14
 5/10 A kérdező kommentje:
Van akinek hasonló alakja van?Hogy fogyott le?Én sajnos combra,meg fenékre hízom először,és onnan is megy le a legkésőbb:(
2012. máj. 20. 10:17
 6/10 anonim válasza:

Ha ez zavar akkor gyúrj hasizomra, karra. :)


Amúgy úgy tudom, hogy ha sok húst eszel, akkor a testzsír csökkenni fog, szénhidrátot meg egyáltalán nem ehetsz mellette. :) De ha használ...

2012. máj. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

De én pont hogy vékonyodni szeretnék,karból is,hasból is,meg mindenhonnan.

reggelire még ehetek szénhidrátot?Mondjuk rozskenyér vagy zabkása?A nap többi részében meg gyümölcsöt,zöldséget ennék,meg húst,tojást,puffasztott búza.

2012. máj. 20. 10:41
 8/10 anonim ***** válasza:
Én mindig reggelire eszek szénhidrátot. Ebédre bármilyen főtt ételt megeszek, de igyekszem egészségesen elkészíteni. Főzeléket, húst, még krumplit, rizst, sőt néha tésztát is szoktam. Vacsorára tejterméket szoktam enni, túrót, joghurtot, zsírszegény sajtot, néha egy kis sonkával. A köztes étkezések gyümölcsök, zöldségek. Mellette napi 30km-t biciklizek, lassan, de azért mennek le a kilók. Én sem indultam magas súlyról és az utolsó 3 kiló nagyon nehezen megy, de azért látom a változást a testemen, cm-ben és a ruháimon. 60kg-ról indultam, jelenleg 53 vagyok, 50 szeretnék lenni. Nekem főleg a has a problémás terület, meg a karjaim. Ja és nem mindennap biciklizem, egy héten 5-6-szor csak.
2012. máj. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Van egy módszer, ami sokaknak működik: kiválasztasz egy 8 órás időtartamot a napodból, amikor eszel ahogy jólesik. A maradék 16 órában pedig semmilyen kalóriát nem eszel. Közvetlenül a 8 órás evés előtt végzel egy rövid, de nagyon intenzív edzést heti 3-szor (pl. nehéz súlyok megemelése vagy sprintelés). A 16 óra alatt pedig vizet iszol, illetve lédús zöldséget ehetsz ha nem bírod, és 1-szer igyál egy zöld teát ízesítés nélkül. :) Nyilván a 16 órában benne lesz az alvás is, illetve keress valami elfoglaltságot, ami eltereli a figyelmed minden másról.


Az étrendedben pedig a nyers zöldségek legyenek túlsúlyban. A főtt, sült dolgok már részben melléktermékek, ezért ezekből csak nagyon keveset egyél. Vásárolj be a piacon zöldségekből a szivárvány minden színében, és próbáld őket kombinálni, fűszerezni, hogy ne legyen egyhangú. Magokat is egyél, de előtte áztasd be őket éjszakára (pl mandula, hántolt szotyi). Ha a szotyit párszor átöblögeted, pár nap múlva ki is csírázik. Sok sikert.

2012. máj. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nézd meg ezt a blogot [link]


Jobb oldalt A tudatos Táplálkozás és az Edzéstervek segítenek összeállítani egy saját programot. Találsz már meglévő programot is, amit követhetsz. A blogon vannak lányok akik követték a programot és lefogytak jelentősen.


Ez a lány 70 nap alatt 62 kgról 49.7 fogyott a lifetilt diétával és edzéstervel.

[link] 2012/01/19/adrienn_vege_12

2012. máj. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!