Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csak este tudok enni. Fogyókúr...

Csak este tudok enni. Fogyókúra így?

Figyelt kérdés
Napközben nincs időm enni,és párom is este 7-8 körül ér haza,és én minden este főzök neki,így én is ekkor eszek.Szóval kérdésem az lenne,hogy ha egész nap nem eszek,és csak este,hízok e?Vagy esetleg hozzászokik a szervezetem?

2012. máj. 23. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:

A napi egyszeri evés miatt jól belassul az anyagcseréd és ettől fogsz hízni.

Nem véletlenül mondják, hogy az egészséges a napi többszöri kis étkezés az egy nagy helyett.

Ráadásul ha este eszel utána nem mozogsz már annyit, mint egy reggeli vagy déli étkezés után, ez is a hízást segíti.

2012. máj. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy nap közben egy két kósza falat nem fér bele. Amúgy barátnőm is ezt csinálja hogy egy nap 1 szer eszik és semmit nem fogyott, sőt ugyan olyan duci mint volt. A sezrvezet nem hülye hogy fogyjon maikor egy nap egyszer kap kaját.


Minden más meg úgy fog történni ahogy legelső válaszoló leírta.

2012. máj. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Coney válasza:
A harcosok diétája erről szól. Én nem próbáltam, de jókat hallottam róla. Próbáld meg a könyvet beszerezni szerintem.
2012. jún. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!