Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezt a diétát meddig lehet bírni?

Ezt a diétát meddig lehet bírni?

Figyelt kérdés

1.nap: egész nap 2db főtt tojás+sok víz+zöld tea

Edzésnek Norbi update 1.rész 3x ismételve http://www.youtube.com/watch?v=UIjy-yKIPtg&feature=related

2.nap: egész nap 1db alma+1db banán +sok víz+zöld tea

Edzésnek Norbi update 2.rész 3x

3.nap: egész nap 1db virsli (felét megeszem délben,felét este vagy az is lehet,hogy 1/2 virsli egész nap)+sok víz

4.nap: csak vizet iszom + nestea-t vagy vmi gyümölcslevet


Ezeket váltogatnám. Sajnos az a helyzet,hogy nem bírok sokat enni,mert akkor telített érzésem lesz,rámjön a hányinger és nem tudok edzeni.Ezek mellett viszont tudnék. Mennyit fogynék ezzel mondjuk 1hónap alatt?


Kiegészíthetitek nyugodtan a napokat,hogy mit kellene ennem,de olyan,hogy tésztafélék nem tudnék megenni,semmilyen édességet sem...


173cm/62kg


2009. jún. 30. 18:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2009. jún. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy belinkelted. De én tényleg nem bírok sokat enni. Nekem az az ezer akárhány kalória rengeteg lenne. Nem bírok megenni egy egész pizzát sem... Akkor légyszives segíts/etek/,hogy le tudjak fogyni minél "egészségesebben". Légyszi figyeljetek arra,hogy nem tudok sokat enni,mit egyek akkor hogy fehérje és szénhidrát is kerüljön a szervezetembe?
2009. jún. 30. 18:24
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Minek akarsz ebből fogyni? Mindenki meg van őrülve??

Nézd kevesebbet a tévét!

2009. jún. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ne nézz hülyének légyszives. A combomon és a fenekemen van felesleg és egy kicsi a hasamon,de ott nem olyan sok és azt szeretném leadni!! Hidd el,hogy van feleslegem,a súly az itt semmit nem mond...
2009. jún. 30. 18:49
 5/14 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném,hogy nem 40kilós akarok lenni,csak nagyon-nagyon max 55kg!
2009. jún. 30. 18:49
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
És mi fog történni, ha 55 kg leszel? Attól minden gondod megoldódik és jön a nagy boldogság? Nehogy azt hidd! Amúgy a fenti "diéta" egy anorexiás ételmennyisége. Térj észhez.
2009. jún. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Akkor légyszi mutass egy olyan oldalt, vagy írj egy olyan diétát,ami jó lenne számomra. Én csak fogyni szeretnék,edzek is mellette...


amúgy nem haragszom rád,meg nem vagyok ingerült,ha úgy tünne,csak segíthetnél valamit,ha idetévedtél...

2009. jún. 30. 18:59
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Na, ha ezeken nem találsz neked valót, akkor sehol! Próbáld alulról, nekem a vége felé lévők tűntek szimpatikusabbnak. Sok sikert!

2009. jún. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%
Felejtsd el ezt a sok linkhalmazt. Több itt a félreinformálás mint az értékes információmorzsa.
2009. jún. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
És gondolod hogy egy almával meg egy banánnal,mondjuk 1 hét és 10 nap után te még norbira fogsz edzeni? Szerinted ő is ennyit eszik? Tényleg hülye vagy ne haragudj már meg..
2009. jún. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!