Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem tudok lefogyni?

Miért nem tudok lefogyni?

Figyelt kérdés
167 cm 66 kg, rendszeresen mozgok intenzíven (zumba, torna, futás, röplabda), ráadásul elég keveset eszek, mégsem megy lejebb a súlyom. Nagyon rosszul érzemm magam a bőrömben és kezdem azt érezni, hogy tök feleslegesen szenvedek nekem ez nem fog sehogysem sikerülni, és elegem van abból is, hogy körülöttem rengeteg vékony lány van, akik szinte állandóan esznek. Segítsetek!
2012. jún. 2. 13:00
 1/4 anonim válasza:

Azt írtad, hogy keveset eszel. Az sem mindegy, hogy mikor eszel és mit. A legjobb ha reggelire sokat eszel vacsorára viszont keveset, lehetőleg vacsorára fehérjét és 6 után már nem eszel.

Én régen ott rontottam el, hogy napközben nem volt időm enni ezért este amikor hazaértem akkor sokat ettem és főleg szénhidrátot. Úgy éreztem alig eszem mégis hízom. De ma már változtattam ezen.

A tornát pedig semmiképpen se hagyd abba! :)

2012. jún. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ja és még valami. Figyelj a folyadékbevitelre is. Minimum 2liter ásványvíz naponta. A cukros üdítőket pedig felejtsd el! :)
2012. jún. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat.
2012. jún. 2. 13:56
 4/4 anonim válasza:

Így látatlanba is bátran ki merem jelenteni, hogy a testsúlyod ideális tartományba esik. 4-5 kilót persze még le lehet adni ha úgy érzed, de akkor szigorúbban oda kell figyelned arra mit eszel és mikor. 6 óra után ne egyél, hagyd el az édességeket, a vörös húst, és az üdítőket.

Vezess diétás naplót ahova leírod mit eszel és egy hozzávetőleges kalóriaértéket. Ezt a te esetedben 1000-1200 as szintig le lehet vinni ha nem csinálod túl sokáig (max egy hónap). Írnál nekem pár példát arra mikor és mit eszel?

2012. jún. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!