Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így is lehet valahogy tartós...

Így is lehet valahogy tartós fogyást elérni?

Figyelt kérdés
Nem igazán áll módomban megváltoztatni az étkezési szokásaimat. Értem ez alatt, hogy nem vehetek pl olivaolajat , hogy azzal főzzek disznózsír helyett (vágunk disznót szóval ez olcsóbb és kénytelen is vagyok így spórolni). Nyáron viszont annyi gyümölcsöt ehetek, amennyit akarok, mert megterem a kertben és persze a zöldségek is. Mozogni is lenne lehetőségem pl futás, biciklizés. 10-15 kilótól szeretnék megszabadulni, de így hogyan? Valaki tud segíteni? Esetleg más is volt ilyen helyzetben?
2012. jún. 11. 10:29
 1/4 Robi.88. ***** válasza:

Persze okosan mindent lehet.

A fogyás nem pénz hanem elszántság kérdése, és persze nem két nap alatt kell csodát várni.

2012. jún. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A saját nevelésű disznótok zsírja sokkal egészségesebb, mint sok oliva olaj, tehát emiatt ne aggódj.

Kevesebb evés, több mozgás.

Nem írtad, hogy te főöl e a családban. Néhány főzési tippet is adhatok.

2012. jún. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nehéz eldönteni, hogy mi a rosszabb, a jó minőségű zsír vagy az ellenőrizetlen minőségű olaj - az viszont tény, hogy a sok olaj pont annyira hízlal, mint a sok zsír. Én itt a hangsúly a "sok"-on van.

Önmagában az olivaolajtól még senki nem fogyott le, ezt biztosra veheted.

2012. jún. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, én főzök. Egyébként elfelejtettem odaírni, hogy nő vagyok és a 20as éveim legelején járok. Kedves utolsó, én is tudom, hogy nem az olivaolajtól fogynék le. Ezt példának írtam, hogy árban nem engedhetem meg magamnak az ilyen élelmiszereket.
2012. jún. 11. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!