Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Értelmes ez a fajta étrendvált...

Értelmes ez a fajta étrendváltoztatás? Lehet vele akár fogyást is elérni?

Figyelt kérdés

Mivel nem ettem eddig sokat, viszont az javarészt kampányszerű tészta-kenyér volt, egy bizonyos kg után úgy éreztem étrendváltoztatást csinálok. (27 ffi).


Nem követek tkp. semmilyen pontos irányelvet: reggelire rántottát fogyasztok 2 tojából 1-2 virslivel, sok uborkával vagy retekkel, napközben ülőmunka végett zöldség-gyümölcs-víz, otthon 6 körül hal, natúr sült hús esetleg rízs, tej.


Nem vagyok éhes, kicsit gyengébbnek érzem magam de jobban alszom pl. Semmiféle liszt alapú ételt nem tervezek enni, szénhidrát majd bejön máshonnan.


2012. jún. 14. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem a virsli helyett inkább sonkát tegyél a rántottához

napközben ehetsz a zöldségekhez halkonzervet, mozzarella zacskós sajtot,tojást, felvágottal(sonka, pulykakellsonka stb) ezeket könnyen is tudod vinni

gyümikehz meg vihetzs kefírt vagy ivójoghurtot, túrót is

vacsid is jó, lényeg hogy a hús, hal nem rántva legyen, ehetsz hozzá zöldséget is

csak szerintem egy picit egyél többet mert elég kevéskének tűnik így is hogy nem tudom hány, kilo centi vagy

az jó szerintem hogy nem követsz semmiféle irányelvet, nem is kell, hisz hosszú távon egy kúrát nem lehet a végtelenségig vinni

egyél mindneből változatosan, inkább a zöldség, gyümölcs, hús, hal, túró, tojásre fektesd a hangsúlyt, de ha eszel szénhidrátot az se baj, hisz kell (rizs, főtt krumpli, teljes kiőrlésű kenyér, tészta, zabpehely stb)

2012. jún. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Remek, köszi
2012. jún. 14. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!