Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A combom miért nem fogy le?...

A combom miért nem fogy le? Lefogyhatnék én 40 kilóra, akkor is vastag maradna és hájas. Pár kép lent. Edzek renszeresen.

Figyelt kérdés

Járok edzőterembe, csinálok kardio gyakorlatokat az edzés elején és végén. Egyedül a futógépre nem vagyok hajlandó ráállni, mert nem tudok futni... Kerékpározom is jó időben sokat, azzal is járok melóba. Kb. 25 perc az út oda,a ami nagyon nem egyenes. Visszafelé is ennyi, de nehezebb, mert több az emelkedő. Azon kívül szoktam néha, meg még fogok is többször kerékpár túrázni. Nem zabálok, nem eszek tésztát tésztával, meg krumplit sem. Miért marad vastag a combom? Dolgozom is, de nem ülőmunkát, hanem fizikait.

A képeken nem biztos, hogy rendesen látni az arányokat, mert néhány fényképen vékonyabbnak mutatja a kép a lábaimat a valósághoz képest...

[link]

[link]

A hasam az oké, azzal nincs gond, ha nincs felpuffadva, de lejjebb problémák vannak:

[link]


2012. jún. 14. 12:08
1 2
 1/13 anonim válasza:
ne fogyasztani próbáld hanem feszesíteni...
2012. jún. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Úgy szeretném, hogy lefogyjon és feszesedjen, mert elég vastag.
2012. jún. 14. 12:33
 3/13 A kérdező kommentje:
Fent a belsőcombom van nagyon elhízva, az zavar a legjobban. Leülök és szétterül a széken...
2012. jún. 14. 12:35
 4/13 anonim válasza:

hát én, nem látom úgy a képekből, hogy túl vastag lennél. Egy profil fotóból ahol a feneked is látszódhat még meg lehetne mondani, hogy mennyire arányos, vagy aránytalan. De szerintem esztétikailag ez még vonzó. A divat ma is nagyúr. Botsáskákat reklámoznak, de minden hízlal.


A kérdésre válaszolva, ill kérdezve. Pontosan mit eszel, iszol?

2012. jún. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Rubint Rékának vannak jó DVD-i napi 20 perc az a címe és ott van egy olyan 20 perces rész ahol csak a combot formálja fogyasztja próbáld ki :) ezek 4 szer 20 perces tornák van ami csak a combot popsit stb
2012. jún. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
EVÉS! Ez a kulcsszó. Akármit dolgozhatsz a testeddel, ha nem úgy eszel ami vércsoportodnak, alkatodnak, zsírháztartásodnak megfelel akkor nem hatékony az alakformálás sem.
2012. jún. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Megvan valahol nekem a dvd, majd megkeresem.

Reggelire mindig kefirt és hozzá rozsos vagy magos pékárut eszek. Reggel eszek a legtöbbet. Ebédre valami zöldséget valahogyan elkészítve, ritkán rizzsel vagy tésztával. Vacsorára is valami tejterméket eszek, vagy müzlit vagy kefir valamivel. Tegnap a munkahelyen ettem franciasalátát magos, barna pékáruval. Nem iszok édes löttyöket, nem szeretem őket. Ásványvizet iszok vagy csapvizet, ritkán gyümölcslevet. Húst nem eszek, meg már tojást sem...

2012. jún. 14. 12:45
 8/13 A kérdező kommentje:
Olyan a combom és a hátsóm, amire a hapsik azt mondanák, hogy van mit fogni rajta. Nem akarok gebe lenni, de hájas sem, hanem akkor inkább sportos, feszes. A felső testemből kiindulva, meg abból, hogy keskeny a derekam, azt gondolnák, hogy vékony vagyok, de ha leveszem a gatyát, szétfolyik a combom.
2012. jún. 14. 12:48
 9/13 anonim válasza:

Az a gond, hogy rossz partner vagyok, mert sose fogyóztam, és az vagyok akire rácsodálkoznak "mennyit eszik és mégse hízik". De pl. ma még nem is ettem, viszont tegnap vacsira vmi krumplis tarhonyás kolbászos izét kajáltam.


Szerintem túl sok a tejtermék, én abszolút nem iszok tejet, sőt ami boltba van tej az már nem is az, hanem hormonlötty . Műzlik helyett inkább vegyél a piacon gyümölcsöt almát pl. Én gyűlöltem az almát de kb 2 hónap alatt úgy hozzászoktatttam magam, hogy bármikor tudnék enni. Egészséges, laktat, és elméletileg lehet csak almán éni, bár nem tudom elképzelni.


Tésztát is ritkán kéne, a rízs is tele szénhidráttal.

2012. jún. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A hússal meg a tojással semmi gond, azt nyugodtan ehetnél.

Amúgy meg semmi gond a comboddal szerintem.

2012. jún. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!