Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik fajta...

Szerintetek melyik fajta ízben a legfinomabb a Scitec 100 % whey protein professional?

Figyelt kérdés

Most készülök venni egy nagyobb kiszerelést, mogyorós-csokis felé húz a szívem, de kíváncsi vagyok a véleményetekre.

:)


2012. jún. 19. 07:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Én végigkóstoltam a palettát már, nálam az eper-fehércsoki minden eddigi márkát, és ízt vert, de nagyon finom még a kókuszos-csoki, a mogyorós csoki, valamint a banános is. Javaslom hogy lehet ilyen 30 grammos tasakot venni, 220 ft-ért javaslom hogy a kiszemelt ízekből vegyél, és próbáld ki őket, hidd el nincs rosszabb mint egy diéta alatt azt is megvonni magadtól hogy iható ízű legyen a fehérjéd, (jelenleg én pont emiatt szenvedek)
2012. jún. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, szoktam venni kiscsomagosat, csak kevés ízben elérhető, még van egy csomó, ami nincs kicsiben.
2012. jún. 19. 09:18
 3/8 Smartguy86 ***** válasza:
Szerintem tök egyedi, hogy kinek mi ízlik. Kb. mindegyik finom egyébként. A mogyorós-csokis is jó. De ne az ízéért idd :D
2012. jún. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem az ízéért iszom. De ha nagyobb kiszerelésben veszem, ne legyen már ihatatlanul szar, csak hogy bebizonyítsam milyen kemény vagyok Xd
2012. jún. 19. 11:07
 5/8 anonim ***** válasza:
mogyoróscsoki a kedvencem, emellett nagy kiszerelésben még talán a capuccinosat venném, mert az olyan, mintha tejeskávét innál, szóval nem unsz rá annyira :)
2012. jún. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem az epres fehércsoki és a mogyorós csoki a legfinomabb..esetleg még a fahéjas fehércsokis mokka.De a mézes vaníliásat és a vaníliás erdeigyümölcsöt mellőzd ha nem akarsz hányniXXDD
2012. jún. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a banános és kókusz csokis nagy kedvenc ebből a márkából.
2012. jún. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Végül Peak-et vettem, csak az a legjobb márka :D

Sajnos annyira nem ízlik a tejszínes süti :D

2012. jún. 25. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!