Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Fogyás...

Mi a véleményetek? Fogyás szempontjából jók ezek az ételek? Be lehet építeni őket a fogyókúrába? (lent )

Figyelt kérdés

natúr joghurt, zabpehely, savanyú káposzta, abonett, pufirizs.

milyen étel van még, amiben nagyon kevés kalória van a zöldségeken és gyümiken kívül?

Köszi előre is :D


2012. jún. 19. 12:24
 1/5 Smartguy86 ***** válasza:

Jók ezek, de a fogyás nem azon múlik, hogy "fogyisan" kajálsz, hanem azon, hogy miből mennyi kalóriát viszel be. Ez az egész nem arról szól, hogy megvonsz mindent magadtól - pl. kell enni húst is meg rizst, sok zöldséget és gyümölcsöt. A kalóriaigény legyen a mérvadó.


Fogd fel úgy a "fogyókúrát", hogy ezentúl azzal együtt is kell élni - mert ha visszatérsz a régi életmódodhoz, azzal csak megint olyan leszel, mint amilyen régen voltál.

2012. jún. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt állandóra terveztem... :D de azért köszi :D
2012. jún. 19. 13:21
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ezek jók szerintem

azért az a nagyon kevés kalória szerintem nem minden gyümire vonatkozik-pl banán, szőlő

egyél még mellette

kefír, hús, hal, tojás, hüvelyesek, túró, rizs, krumpli, sovány sajtok

2012. jún. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

A műzlik mennyire jók? Vagy nagyon ártalmasak? Bocsánat a sok sok kérdésért, de éppen most eszek műzlit, ilyen Dr. Oetker Vitalis, epreset... gondolom csak a nevében egészséges ez is, és ugyanannyi mocsok van benne... ? :/

köszi! zöldkéz mindenkinek!

2012. jún. 20. 08:54
 5/5 anonim ***** válasza:
sajnos nem tudom biztosra mondani, hogy az jó fogyókúrás müzli, viszont a zabpehely nagyon egészséges azt is eheted müzliként:) rakhatsz bele gyümölcsöt, fahéjat, ha szeretnéd édesítőt, és nyamm-nyamm:) vagy csinálhatsz belőle zabkását is! vagy fogyókúrás zabkekszet, amit akár munkahelyre, suliba is vihetsz pl tízóraira:)
2012. aug. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!