Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Görögdinnyével megéri fogyni?

Görögdinnyével megéri fogyni?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam reggel , délbe eszem rendes ételt estére meg dinnyét és ennyi. Megéri így ?:)

2012. jún. 23. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:

:D

Kérdés, hogy mit szól hozzá a görögdinnye! :)))


Bocsi, értelek én, nem lehetett kihagyni.

Szóval, szerintem az a gond, hogy a dinnyében sok a lé, de annál nagyobb gond, hogy cukros. A helyedben igen, ennék dinnyét is, de este azért inkább lenne mellette zöldség is és egyéb gyümölcs is. Pl. uborka-paradicsom, paradicsom-paprika, pár cikk körte, alma, és közéjük mehet egy db-ka dinnye is.

2012. jún. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én így fogytam 5 kilót. Ebéd után már csak dinnyét ettem. Most is ezt csinálom, és szépen mennek le a kilók. Persze arra is oda kell figyelni, hogy mit eszel nap közben.
2012. jún. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Igen. A görögdinnyében nincs számottevő cukor, van viszont sokféle aminosav, vitamin a 90 százalék víz mellett. Ideális fogyókúrás termék, de okosan fogyassz mellette más hasznos élelmiszert is, nehogy hiánybetegség alakuljon ki nálad.
2012. jún. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
A görögdinnye nem "cukros" nézzetek már utána bármelyik kalóriatáblázatban.
2012. jún. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a kalória és a valós tápanyagtartalom más. Nem a kalóriát kell nézni, hanem a tartalmát.
2012. jún. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeket ! :) Mennyi idő alatt fogytál le 5 kg ?:)
2012. jún. 24. 12:58
 7/7 A kérdező kommentje:
Remélem a dinnye örül neki ! :D
2012. jún. 24. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!