Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hány kilónak...

Szerintetek hány kilónak nézek ki? Nagyon vészes? Mennyit kell még fogyjak, hogy tűrhetően nézzek ki?

Figyelt kérdés

[link]


Nem szeretnék csonysovány lennni, sem izmos, csak csinos, nem kövér. Már fogytam 10 kilót, előtte borzalmasan néztem ki. 160 centi vagyok.


2012. jún. 23. 20:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Jó, hogyha beválik! Nekem sose mozdult evéstől és mozgástol a sulyom sehova, de hozzáteszem, a 160 centimmel a mostani +9 kiloval sem voltam soha 65-nél több - normál súlynál nem igazan tudsz ilyenekkel beavatkozni, én 56-ról akartam sokaig 51-re fogyni és semmi eredmeny nem volt. Most olvastam, hogy telitetlen zsirokat kell enni (többszörösen telitetlen olajokat), most avval probalkozom meg gyogyteakkal, meg mozgok, mert keveset mozogtam mostanában - ez már a hízás utáni időben lett így, a hizas alatt sokat mozogtam.

Azért ajanlom Neked is ezt figyelmedbe - a neten írnak róla - mert latom, hogy nem eszel hasznos zsiradekot sem, és megroggyantja az egeszseget, ha ezek a hasznos zsirok kimaradnak a taplalkozasbol hosszu idon at, és nem is hoz eredmenyt a fogyokura, olvass utana.

Különben meg gratulalok.:)

2012. jún. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Szép, ha ennyit tudtál fogyni, szerintem nem kell már 10 kiló. Nem mutatsz képet fogyókúra előttről?
2012. jún. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
még -5kg és jó. nem kell 10.
2012. jún. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szép vagy:) Szerintem nem kell sokat fogynod, kb 10 kilót.
2012. júl. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!