Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen a bécsi diéta?

Milyen a bécsi diéta?

Figyelt kérdés

Konkrét étrendet kell követni vagy alapszabályok vannak, amiket be kell tartani?

Tehát megvan minden napra, hogy mit kell ennem?


2012. jún. 25. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Rágugliztam 10 másodperc volt megkeresni, a forrás a nagyon magas színvonalon mozgó nlcafe, ahol minden héten új idiótaságot közölnek, ez nem étrend ez egy éhezős baromság, amivel semmit nem lehet elérni, maximum azt hogy jojózik egy jót a súlyod, de hogy zsírt nem veszítesz az 1000%. Nem lenne nehéz megtalálni tényleg hiteles forrásokat, mint például tesztoszteron.hu vagy bodybuilder.hu ahol tényleg szakemberek írják a cikkeket, és nem dagadt nők, elmebetegségei vannak terítéken....Ajánlom még a sárga kapszulát elolvasni, többre mész vele mint ezzel garantálom
2012. jún. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pont ezért kérdeztem, mert én is csak a nlcafe-n olvastam, és annak nem nagyon hiszek. Hátha tud vki vmit róla :D
2012. jún. 25. 18:53
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Azért azok az oldalak sem épp a legjobban ami izomagyú pasasok szerkesztenek...........
2012. jún. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ma kezdtem és a terv az,hogy napi 1- másfél óra tornát vagy futást fogok beiktatni. Egy barátnőm most jár kb másfél hétnél és eddig -4 kg, de ő nem mozog mellette. Pont a jojózást akarom a mozgással kiküszöbölni.
2012. jún. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Egy kis beszámoló: most tartok a 11. napnál, -5 és -6 kgnál ingázik a súlyom. Centikben ez annyit jelent,hogy 5 ment a derekamról, egy ment a csípőmről és egy a combomról. Hozzá kell tenni azt is,hogy heti 6 alkalommal tornáztam 3/4 órát a diéta mellett.
2012. júl. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 heyboy válasza:
NAGYON HATÁSOS!! a lényeg, hogy tartsd be a 2hetet, és amikor végeztél, ne kezdj el őrült módon enni mindenfélét. én az első héten 5kg-mot fogytam, és sokkal jobb lett a közérzetem! nem fogsz belehalni 2 hét éhezésbe...
2012. júl. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NPetya válasza:

több félét is olvastam ebből a diétából, de végülis ezt használtam: [link]

ősszel elkezdtem az amugy se pehely súlyú 100 kilómra mág pluszba hízni, és januárra elértem a 106 kilót, akkor áltam neki ennek a diétának

apróbb változtatásokat csináltam:

mivel én máskor se szoktam reggelizni, ezért reggel nem is szoktam éhes lenni, szóval olyankor csak kb fél kiflit vagy zsemlét ettem, vagy egyáltalán nem is

az egy szelet marhahús helyett 2 szelet csirkét ettem, szombat ebédre meg nem egy egész grillcsirkét hanem csak a felét, másnap vacsira meg a másik felét

ha az ember el tudja terelni a figyelmét, akkor egész tűrhető, ugyanis nem tilos jóllakni, pl hétfőn spenótból annyit eszel amennyit akarsz más napokon meg salátából lehet jóllakni, persze rá 2 órára megint éhes lettem

mondjuk második héten szombat délben tele lett a tököm az egésszel, és abbahagytam, de 6 kiló lement

ez volt több mint 2 hónapja, és semmi sem jött vissza

szóval akárki akármit mond, nekem bevált

nem ment tönkre a gyomrom, minden ugyanolyan, mint előtte, csak épp 6 kilóval könnyebb

és nem sokárra megint nekiülök, 90re szeretnék lemenni

ja és még annyi, hogy ülőmunkát végzek, és még sprotolni se szoktam

2013. márc. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!