Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » FLABéLOS. Ismeritek? Használt...

FLABéLOS. Ismeritek? Használt nektek? Hatásos?

Figyelt kérdés
A Flabelos billegő-mozgó padján állva sorozatos egyensúlyvesztés következik be, mely beindítja a központi idegrendszert, az agy pedig utasítást ad az egyensúly fenntartásában részt vevő összes izomnak a korrigálásra, azaz az izomzat automatikusan "ellen tart".
2012. jún. 27. 23:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Azért amilyen fitness cuccnak Tóth "malac" Vera a reklámarca az már alapból sántít. A nagy helyzet hogy ezek a cuccok az emberi lustaságra játszanak,és úgy néz ki hogy bejön...egy jól összerakott diétát és edzést egy gép soha nem fog helyettesíteni ez a nagy helyzet...ráadásul baromira drágák a semmiért, maximum regenerálódáshoz ad egy kis pluszt de ennyi, de ahhoz is vannak sokkal jobb módszerek.
2012. jún. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%
Most őszintén, neked logikusnak és hihetőnek tűnik az a fenti mondat? Mert nekem baromira nem.
2012. jún. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Smartguy86 ***** válasza:
81%

Kérdező, szerinted az fogyaszt, ha te egyensúlyozol? :D:D:D


Egész nap egyensúlyoz az ember, mégse csontsovány mindenki. Ha nem egyensúlyoznál, akkor mitől maradnál állva? Eldőlnél cseszd meg :D


Ez egy akkora átverés, mint egy ház :D


Ha tényleg fogyni akarsz, akkor:

RENDES DIÉTA + RENDES SPORT

[link]

2012. jún. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Smartguy86 ***** válasza:
75%

"10 perc alatt a Flabelos-szal körülbelül 45-50 percnyi klasszikus, edzőtermi munkát végezhetünk el, különösebb megerőltetés nélkül!"


Ez a legjobb szöveg :DDDD Megerőltetés nélkül. Beszarok. Még véletlenül se szabad megerőltetőnek lennie az edzésnek :D A sportolók is totál hülyék, hogy egész héten, napi többször csutakra izzadva jönnek ki az edzésről, mikor egyszerűen ráülve egy ilyen gépre csoda történhetne :DDDD

2012. jún. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
Akkor ez a cucc ugyanazt tudja, mintha állva utaznál buszon. Mi a fenéért tornázok én még e mellé? Tiszta hülye vagyok.
2012. jún. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
51%
Holnaptól kezdem, jelenleg 170 cm / 62 kg vagyok. Ha gondolod, beszámolok Neked róla. :)
2012. jún. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
75%

Igen hatásos a flabélos gép, tapasztalatból mondom. Egy hónap alatt, 4kg fogytam vele, és nem diétáztam mellé. Most, egy bizonyos oknál fogva abbahagytam, és nem híztam vissza. De, augusztustól újból kezdeni fogom, mert nagyon jó.

Az viszont tévhit, hogy nem érez az ember semmit. Talán eleinte, de utána már igen, egy kisebb izomláz van, de utána hozzá lehet szokni. És, nem csupán a fogyásra a jó, az izületeknek is jót tesz. Az állóképességem is jobb lett tőle. Ja, és még valaki azt mondaná, hogy a lusták gépe, ez sem igaz. Senki sem tudhatja hogy ki miért választja ezt a megoldást. Sajnos egy éve 2 gerincsérvem lett. Na, már most ezzel nem igazán lehet sok mindent csinálni, csak speciális gyógytornát. De, az magában nem fogyaszt, mert csak a hátamnak segített. De, mivel van rajtam némi plusz kiló, úgy gondoltam kipróbálom, hát ha segít, és segített. És, hozzáteszem, még a hátamnak is jót tett, nem éreztem mindennap azt a kínt, hogy fáj a derekam már megint.

Ja, és még valami. Tudom, azt hogy a média, nagyon sok hazugsággal tömi az ember fejét, és hogy most nagyon rá vannak állva a fogyókúrákra. És, az ember nem tudja már, mit higgyen el. De! aki nem próbálta ezt a gépet, és nem tudja hogy milyen, az ne tudja már jobban hogy most ez hatásos vagy sem. Mert, szerintem aki a kérdést feltette, arra volt kiváncsi, hogy ki ismeri, és hatásos volt-e neki. Nem pedig arra, hogy ki ismeri, és ki tud minnél több olyan dolgot elmondani a gépről, amit nem is tapasztalt. :)

2012. júl. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
62%
Sziasztok! Szintén az izületi fájdalmak ellen vetettem be és bátran ajánlom mindenkinek. Csodákat tett. Tudok járni bicegés nélkül, csak ++++++++++++++! A fogyáshoz pedig biztosan nem elegendő, ha a táplálkozást nem változtatod vele. Semmi sem fogyaszthat le egyik pillanatról a másikra, hiszen hízni is több időbe telt :) Egy próbát megér, de azt figyelembe kell venni, hogy 1 hónap után érdemes nyilatkozni arról milyen. Minden embernek más jön be, mert más a szervezetünk is.
2012. nov. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
43%

"Sajnos egy éve 2 gerincsérvem lett. Na, már most ezzel nem igazán lehet sok mindent csinálni..."


De lehet, úszás a neve, csak azt nem reklámozzák!

2012. dec. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
44%

Tisztában vagyok azzal, hogy a gerincsérvre, sőt gerinc problémára az úszás jó. De, nekem nem volt jó.

Hetente kellett járnom, amikor még csak gerincferdülésem volt, és abba kellett hagynom, mert csak rosszabb volt.

Másrészt, nem mindenki tud úszni, vagy nincs lehetősége arra hogy eljárjon úszni. Illetve, azért az sem mellékes, hogy egy flabélos bérlet ( helyfüggő) olcsóbb ,mint ha valaki rendszeresen járna úszni.De, ez is kinél hogy.

2013. jan. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!