Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Méredzkedős kérdés! Ha adott...

Méredzkedős kérdés! Ha adott hónapban nem fogytam semmit, hogyan lehetséges az, hogy ha lemérem magam, mégis más eredményeket kapok, mint előző hónapban?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban (pihentettem a fogyókúrát, de azért lemértem magam kíváncsiságból) a mellemnél +2cm, deréknál -3cm, csípőnél + 2cm, combnál -1cm a változás.

Én csesztem el a mérést vagy ez tényleg lehetséges?



2012. jún. 30. 05:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehetséges.

Nekem ennyi egy-két héten belül is ugrál sokszor.

2012. jún. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehetséges, de miért "pihentetted" a fogyókúrát?

Főleg egy hónapon keresztül....

2012. jún. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mert sok egyéb dolgom miatt, nem tudtam erre a témára koncentrálni. + egy kis motivációhiányom is volt.

Az elfogyasztott ételekre addig is figyeltem. Számoltam továbbra is (kalória, zsír, szénhidrát, fehérje), viszont tornára nem volt annyi időm. Így bár nem fogytam, nem is híztam vissza.

Egyébként fél éve fogyózom és 8 kg jött le eddig. Nekem ez a tempó pedig teljesen megfelel.

2012. júl. 2. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!