Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék fogyni? Adatok lent

Hogyan tudnék fogyni? Adatok lent

Figyelt kérdés
sziasztok 18 éves vagyok, 156 cm és 58 kiló... ez eddig oké (bár szüleim szerint sok), viszont nem vagyok vékony... deréktájt körbe mértem magam reggel és 77cm, fenekemnél pedig 101 cm.. ez nagyon gáz még suli időre szeretnék jó alakot segítsetek pls!!!! (jahm testmozgást nagyon nem végezhetek mert gyenge szervezetem van, szív beteg vagyok illetve túl sok mozgástól kifulladok örökölt asztma miatt)

2012. júl. 1. 10:06
1 2
 1/12 Smartguy86 ***** válasza:

Olvasd el ezt:

[link]


Állíts össze magadnak egy egészséges étrendet, ez a legfontosabb (semmi cukor, semmi gyorskaja, semmi fehérkenyér, semmi pia, semmi cigi). Sétálni azért csak tudsz napi 1 órát, nem?

2012. júl. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szia, köszi a válaszod... igen persze!! cukor maximum egy kiskanálnyi a kávémba reggel, az is tejes kávé, gyorskaját nem eszem, kenyeret sem sűrűn max 1 hónapban 1x, alkoholt sem iszom, viszont dohányzom :)minden nap eszem gyümit, zöldséget nem bírja a gyomrom meg nem is szeretem :)
2012. júl. 1. 10:22
 3/12 Smartguy86 ***** válasza:

Na! Akkor első körben a cigit azonnal leteszed. Szívbeteg vagy! Meg akarsz halni? Mert akkor jó úton jársz afelé... Cigivel eleve nem lehet egészségesen élni, se fogyni, se edzeni. Megjegyzem, az örökölt asztmáddal nem csoda ha fulladsz, ha közben kátrányozod a hörgőidet...


Fogadni merek, hogy 1-2 hónapon belül a leszokást követően már akár futni is tudnál.


A cigivel párhuzamosan pedig tessék átállni a rendes étkezésre: rizs, húsok, zab (nem müzli, hanem zab!), zöldségből biztos van ami ízlik, ha más nem csináld meg salátában hússal. Igyál legalább napi 3-4 liter nem cukros folyadékot! A kávé maradhat ha nagyon muszáj, de nem javaslom azt se. A cukor helyett inkább édesítőt, de legjobb ha azt se!

2012. júl. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
7 éve lassan hogy cigizek de amikor semmi eröltetés nélkül befulladok akkor 1 hétig nem gyujtok rá egyébként heti 1 doboz az arányom. rizst imádom ahogy a húst is (rántott hús, sült hús hal... jöhet), hát nem tudom az uborka meg a saláta és a káposzta mennyire tartozik ide azt szeretem és megis tudom enni... hát mivel nem érzem hogy szomjas lennék csak időnként kiszáradt így napi fél liter max ami elmegy... most is kiszáradtam de nem kívánom a folyadákot de kell innom melegben mert a vőlegényem ordítani fog :D
2012. júl. 1. 10:32
 5/12 Smartguy86 ***** válasza:

Az 1 doboz cigi is cigi! A befulladás nem elég intő jel?


A folyadékot pedig erőltetni kell az elején. Már a szervezeted megszokta, hogy nem kap, ezért csak vészhelyzetben jelez. Ha nem ízlik magában a víz, akkor igyál limonádét (cukor nélkül) vagy tegyél bele valami gyümölcsnek a levét, vagy zöld teát vagy bármilyen teát, ami ízlik. Édesítővel próbálkozhatsz, ha csak édesen szereted, az nem hizlal (viszont nem is egészséges).


Megkérdezhetem, hogy milyen szívbetegséged van? Billentyű, pacemaker?

2012. júl. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
tachykardia
2012. júl. 1. 10:51
 7/12 Smartguy86 ***** válasza:
Tudtommal a sport jót szokott tenni a vérnyomás és pulzusértékeknek, rendbe teszi őket. Azért kérd ki a kezelőorvosod véleményét is, de szerintem ő is javasolni fogja, hogy mozogj, mert mozgás nélkül sokkal több bajod is lehet.
2012. júl. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
tesiből teljes mértékű felmentést adott
2012. júl. 1. 10:56
 9/12 A kérdező kommentje:
[link] (valami ilyesmit szeretnék elérni)
2012. júl. 1. 11:16
 10/12 Smartguy86 ***** válasza:

Akkor járj Photoshop tanfolyamra :P


Szerintem elmondtam, amit tudtam. Csodák nincsenek. Keményen kellene edzeni, de legalább sétálni biztosan kell napi 1 órát. Le kell tenni a cigit, és összeállítani egy egészséges étrendet, ami inzulinbarát (no cukor).


Ha ezt megteszed, akkor van esélyed rá, hogy ilyen vagy ehhez hasonló legyél!

2012. júl. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!