Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyivel vagyok koverebb a...

Mennyivel vagyok koverebb a kelletenel? Tudtok ajanlani valami tippeket ahogy letudnak fogyni vagy egeszsegebb eletmodot?

Figyelt kérdés
158 cm\56kg\14 eves lany vagyok.Szerintem tul kover vagyok jonehany kiloval .Irjatok lehetoleg normalis valaszokat ha tudtok valamit ajanlani hogy leadjak nehany kilot .

2012. júl. 4. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy kövér. Inkább nőies. De ha fogyni akarsz akkor se menj le 50kg alá. Egy lány akkor szép ha formás nem pedig deszka. :)
2012. júl. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minimum 48, maximum 58 kiló lehetsz, orvosnál olvastam, hogy így kell mérni. Tehát még benne vagy a normálisban, de lehet, nem ártana egy 3-4 kiló.


Kevesebb édesség, kevés vacsora, kevesebb tészta meg ilyenek, és minden nap egy óra séta. Egy hónap múlva meglesz az eredménye.

2012. júl. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat ! Meg nyugidtan irhattok valaszokat.
2012. júl. 10. 09:55
 4/5 anonim válasza:

szia!:)

egyáltalán nem vagy kövér! ha szeretnél kicsit fogyni, akkor mozogj többet, mint amennyit eszel. Esténként egy kis futás, vagy egy hosszabb séta vacsi után, és a reggeli torna/fitness se rossz, rögtön jobban fog indulni a napod:) Naponta 4x egyél, és lehetőleg minden étkezés között legyen 3-4 óra, tehát pl.: reggeli 9.00 , ebéd 12.30 , uzsonna 15.30 , vacsi 18.00 . Este 6 után már végképp ne egyél, és vacsorára is csk keveset.

"Reggelizz, mint a király, ebédelj, mint a polgár, vacsorázz, mint a koldus!"

itt van pár oldal, ami a segítségedre lehet:

[link]

[link]

ha ezeken az oldalakon tovább keresgélsz, még több hasznos dolgot olvashatsz. :))

remélem segítettem azért valamiben, én is "fogyóban" vagyok. c(:

Sok sikert! :)

2012. aug. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
jaa és persze az is fontos, hogy egészségesen élj. Aludd ki magad, mozogj sokat, nevess sokat, a "káros szenvedélyeket" is keruld, és nincs nassolás, ha mégis ehetnéked van, rágcsálj friss répát, almát, dinnyét..
2012. aug. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!