Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan adjam le a hasamrol a...

Hogyan adjam le a hasamrol a felesleget?

Figyelt kérdés
A hasamon van felesleg.....eleg nagy lett.....nem tudom..nem ugyeltem az alakomra...de csak a hasamrol kene leadjam....hogyan tudnam?? es emg a fenekemrol egy picit???
2009. júl. 11. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Csak úgy, ha futsz heti 3x-4x minimum 30-35 percet folyamatosan lassú tempóban. Ha még nem megy, kezdd 10 perccel, ha meg már megy,növelheted többre is.

Így lemegy a fenekedről is kicsit, a hasadról is. Igaz, máshonnan is fogsz kicsit fogyni, mert helyi zsírégetés NINCS. Nem tudsz úgy fogyni, ha csak hasról akarsz. Futással leadhatod a felesleget, és tornával meg izmosodhasz még. A futás egyébként nagyon jó, nekem szép feszes lett a bőröm is.

Ha csak pl. felüléseket csinálnál, azzal semmire nem mész. Izmos lesz a hasad, de csak a zsír alatt... a zsír a felülésektől el nem fog tűnni.

2009. júl. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Egyetértek az első válaszadóval, annyival egészíteném ki, hogy futás helyett szobabiciklizhetsz is, ugyanezzel a módszerrel. Ami még jó a módszerben, hogy nem lesz izomlázad másnap! :)
2009. júl. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Es azt kerdeznem egm meg.....hogy kozbe ehetek normalisan ahogy eddig?? kossz a tancsot..jol jott
2009. júl. 11. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!