Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megettem 600g trapista sajtot,...

Megettem 600g trapista sajtot, de lightos és az van ráírva h -60% zsírtartalom. Egész nap ennyit ettem, szerintetek ez nagyon sok volt?

Figyelt kérdés
Jó tudom h sok volt... de gondolom jobb mintha csokit ennék, meg kicsit ideg alapon is ettem ennyit, de ez már az én problémám.. előre is köszi az értelmes válaszokat
2012. júl. 10. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100 grammban van 370, így 2220 kariát nyomtál be
2012. júl. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
erre az van ráírva h 219kcal/100g, szénhidrát meg :1,7g
2012. júl. 10. 21:00
 3/5 anonim ***** válasza:
ha valóban 219 kcal, akkor nagyjából átlagos a kalóriabevitel, bár nem túl jó a fehérje-zsír felbontás szempontjából.
2012. júl. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt ugye nem kell kifejteni, hogy a pl. a csirkemellből származó kalória NEM egyenlő ugyanannyi kalória sajt elfogyasztásával? Gondolkozzunk már, ennyi erővel 3 mars szelettel is lehetne diétázni. De mégsem lehet. Az egyoldalú táplálkozás nem tesz használ semmit. Főleg nem a sajt :)
2012. júl. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

9 g zsírt tartalmaz 100 g.

6x9=54 g.

Ennyi zsírt vittél be.

(Én 45 g körül szoktam, de számít a ch, meg a fehérje, azt hiszem ebben a sajtban 30 g van. Azaz 180 g fehérjét ettél meg. Az jó. De ez tényleg egyoldalú, ha lehet, változatosabban...)

2012. júl. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!