Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 kiló lemehet még augusztus...

3 kiló lemehet még augusztus 5-ig? 1,5 hónapja próbálok egészségesen étkezni de valahogy most nem fogyok tovább, de nem tudom miért?! Mitől lehet a stagnálás?

Figyelt kérdés
Kb. 1,5 hónapja próbálok áttérni egészséges táplálkozásra. A fogyás gyorsan beindult, de most valahogy nem megy (igaz kicsit többet is ettem az utóbbi 1 hétben, de nem sokkal). Jelenleg 167 cm vagyok és 55 kg. Ami szép és jó, de még mindig van némi zsír rajtam. Ha elhagynám az ebédből a húst (amit nem igazán szeretek),és csak zöldséglevest ennék főzelékkel (magával sűrített) felgyorsulhatna a fogyás? Délután este már csak zöldséget és túrót eszek, ha nagyon nassolhatnékom van görögdinnyét.
2012. júl. 13. 09:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

1 így is túl sovány vagy

2 ha a húst elhagyod akkor az izmaid mennek le még jobban, ugyanúgy, mint eddig és még zsírosabb leszel arányaiban

3 sportolni kéne és nem koplalni

4 a dinnye gyakorlatilag cukros víz, egyed csak, ha narancsbőrt akarsz

2012. júl. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok sovány ( ha nem látod honnan veszed ezt a butaságoz?) Dinnye: mondom ha nagyon nassolhatnék!(ez heti 2 alkalom és 10 dkg dinnye) Sportolok 10 éves korom óta. Legalább bunkó ne lennél kedves első. Azt kérdeztem mit csináljak, nem azt kértem, hogy szólj le. De gondolom te hibátlan van.
2012. júl. 13. 09:40
 3/15 anonim ***** válasza:
Mit sportolsz?
2012. júl. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kézilabda (de ott most ugye szünet van- nincs bajnokság), futás, spinning.
2012. júl. 13. 09:44
 5/15 anonim ***** válasza:

szerintem jól csinálod.

és ha javasolhatom ebédre halat egyél, párolt zöldségeket is a főzelék pedig jó :) mellette pedig fuss vagy aerobikozz keres a neten rá rubint réka videoira:)

2012. júl. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

hol voltam bunkó? mégis melyik mondatomban? o.O


ha sportolsz, akkor pláne sovány vagy, jelentős izomtömeg nem lehet rajtad ilyen adatok mellett


testzsírszázalékodról és az izomtömeged nagyságáról gondolom gőzöd nincs, mert nem méretted...

2012. júl. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

sovány vagy még így is,hova akarsz fogyni? hol lenne rajtad zsír,ne hülyíts már...elvette az eszed a fogyókúra,erről van szó. térj magadhoz,mert a súlyod teljesen jó,biztos vagyok benne,hogy semmi baj az alakoddal,más örülne,ha így nézne ki.

ha meg valaki válaszol neked,akkor nem lebunkózni kell,hanem megköszönni. mit vártál,hogy dicsérgetnek,hogy de ügyes vagy? hülyeséget kérdezel,akkor milyen választ vársz? -.- " ...

2012. júl. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

"sportolni kéne, nem koplalni" -sportolok, nem koplalok. Meg mintha all day cukros vizet innék. Meg ez a fogalmad nincs szöveg... Először meg kellene kérdezni ,nem letámadni. De mindegy is.


A hal jó ötlet. Nem is értem miért nem jutott eszembe, pedig szeretem. A hússal kiskorom óta nem vagyok közeli barátságban. Köszi szépen.

2012. júl. 13. 10:03
 9/15 anonim ***** válasza:

tudod mit nyuszika, most tényleg bunkó leszek: az a k.rva koplalás az agyadra ment és üldözési mániád van


ha tudod a testzsírszázalékod és izomtömeged, akkor hajrá írd le ide!


Egyáltalán mióta sportolsz és mennyit? milyen intenzitással?


egyáltalán azt tudod PONTOSAN, hogy melyik tápanyagból mennyit viszel be? Mennyi a napi energiabeviteled? Milyen a kajád összetétele? - Egyáltalán le tudod írni, hogy mit és pontosan mennyit ettél tegnap???


Reális a testképed egyáltalán? A barátaid mit mondanak, sovány vagy vagy azt mondják, hogy kövér vagy? Mersz feltenni magadról egy fej nélküli képet és bejelölni, hogy hol van rajtad zsír?


Majd akkor gyere ide értelmes választ várni, ha értelmes a kérdésed és megfelelő alapinfókat adsz!

2012. júl. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
7. válaszoló! Nem lenne problémám a súlyommal, de 5-én külföldön lesz fotózásom, és a hasam alsó része nem az igazi. Tudom, hogy nincs rossz alakom, de most tökéletes kell! Bár létezik Photoshop, élesben az nem segít. Csak ezt nem akartam mindenki orrára kötni, mert senkinek semmi köze hozzá. Nem fogyókúrázom, sosem voltam 59 kg-nál több, tehát nem volt szükséges.
2012. júl. 13. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!