Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az h én sportolok...

Miért van az h én sportolok de ilyen puha, "lötyögős" a fenekem. A barátnőm meg még tesin sem csinál semmit, nem is sportol és igaz nagy a feneke, de jó kemény. Miért?!

Figyelt kérdés

még az jutott eszembe,talán az izomzatunk más.

HOGYAN LEHETNE NEKEM IS OLYAN KEMÉNY POPSIM? :D


2012. júl. 13. 23:20
 1/5 anonim válasza:
34%
a barátnőm is folyamatosan ezzel basztat... ki nem szarja le, hogy plötyi picit? ne legyen nagy azt cső. :) valamiből kijár a rossz is kicsit :)
2012. júl. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

izmosabb a feneke,kevesebb rajta a zsír,alacsonyabb a testzsírszázaléka.

egyél több fehérjét és dolgozz rendesebben farizomra,vagyis guggolj normálisan,aztán fél év múlva,mikor az edzés miatt került rá némi izom,diétával lepucolhatod róla a zsírt.

de ha aktívan sportolsz,heti 4-5x,akkor elég lenne ha rendesen ennél,étrendet betartva.

2012. júl. 14. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Nem mindegy mit sportolsz!

En jartam egy egvig kondiba. A hatso futopadon bohockodtam es stiroltem az elottem levo elliptikus gepen a kulonbozo csajokat. (lany vagyok en is, pusztan rivalitasbol neztem oket nem valami diszno szandekkal).

Mindegyiknek egytol egyig plottyedt, puha segge volt. Nem voltak koverek, de formasak sem.


Kb. 3 honapja kezdtem kemenyen edzeni. Kicsi cardio de foleg izomerosites (guggolas, kitores, labemeles stb). Egyik alkalommal a parom oleles kozben megvizsgalta a popom allagat es vidaman kijelentette, hogy kemeny popsi=kemeny futtyi :)


Latom en is a tukorben hogy megkemenyedett a hatsom. Vettem egy uj farmergatyat es meglepodve lattam, hogy egy szammal kisebb mint a regiek. A sok biciklizes/futas stb cardiotol nem lesz feszes formas az alakod. Persze jo kondiban leszel de nem leszel 'kemeny'.


Ha kemenyet szeretnel akkor kemenyen gyurni kell azokra az izmokra. Kemenyen azt jelenti, hgy egy nap csinalj annyi lab/popsi gyaksit amennyit birsz, masnap pihi. Harmadnap megint kifulladasig csinald. Nem a mennyiseg hanem a minoseg, az intenzitas a fontos. Inkabb guggolj lassabban de szabalyosan (ne gornyedt hattal stb) es meglatod lesz eredmenye!

(ha izomlazad van az azt jelzi, hogy jol dolgoztal. Olyankor azokat az izmokat pihentesd) Es az etkezes is nagyon fontos!

2012. júl. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így-így, ahogy előttem írják. Guggolás, kitörés, vádli gyakorlatok, először súly nélkül, aztán nyakadba vehetsz egy fekve nyomó rudat is, tárcsák nélkül. A hatás nem marad el!
2012. júl. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :D
2012. júl. 14. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!