Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nincs erőm a fogyókúrától! (? )

Nincs erőm a fogyókúrától! (? )

Figyelt kérdés
Amióta nem eszek cukrot + kenyeret, gyengének érzem magam. Futni és biciklizni tudok, de egy nagyobb másfélórás kondi már lehetetlen. Mit lehetne ez ellen tenni?
2012. júl. 15. 23:36
 1/9 anonim válasza:
Cukrot gyümölcscukorral pótolni! Szénhidrátot zöldségből! :) Ez teljesen természetes, de hozzá fogsz szokni ha kitartó vagy! Remélem eléred a célod!
2012. júl. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mióta diétázol?
2012. júl. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem sincs.Annyira legyengít,hogy minden este 9körül "elájulok" az álmosságtól.Kimerűlt vagyok,mint aki egész nap keményen dolgozott..
2012. júl. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Csökkentetted az elsődleges energiaforrásodat, a szénhidrátot, miközben ugyanannyi, vagy talán még több zsírt eszel. Ezért nem bírod a strapát.


Megoldás: csökkented a zsírt amennyire csak lehet, és növeled a cukorbevitelt gyümölccsel. Edzés után közvetlenül egyél nagy mennyiségű gyümölcsöt, pl. banánt.


Alapszabály: zsír + cukor = 2-es típusú cukorbetegség. Ugyanis a zsír gátolja a cukor felszívódását, és ettől alakul ki a tartósan magas vércukor. Nem véletlen, hogy egy átlagember is bármikor cukorbeteg lehet, hiszen szinte az összes ételünk a zsír és cukor kombinációján alapul. Pörkölt nokedivel, hús krumplival vagy rizzsel stb.


A kondi meg maximum háromnegyed órás legyen, de az legyen intenzív.

2012. júl. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
másfél órás kondit szerintem mindegy hogy eszel edzettség nélkül amúgy se bírnád
2012. júl. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
én úgy fogyókúráztam hogy úgyanúgy ettem mindent csak naponta töbször is tornáztam 10-20 perceket így fogytam 30 kg
2012. júl. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

reggeli zabpehely gyümölccsel, teljes őrlésű kenyér tojással, zöldségekkel

ebédre zöldséges és rizs vagy főtt krumpli legyen a hús, hal mellett

2012. júl. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. júl. 16. 19:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyél kevés ch-t, sok zsírt, és meg van oldva a probléma..
2012. júl. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!