Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Dieta mellett ha napi 1 orat...

Dieta mellett ha napi 1 orat szobabiciklizem akkor mikor lesz latvanyos valtozas? Hany nap, het, honap? Szeptemberre igy megy le a combombol meg a hasambol?

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne.
2012. júl. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csinálj intervallum edzéseket, nekem bevált. Kb. félóra, de többet és, mint egy egész óra.

A lényeg az intervallum edzésben, hogy amikor "mindent bele" van, akkor tényleg mindent bele kell adni. Ha jól csinálod, akkor fizikai képtelenség félóránál többet csinálni belőle. Ha félóra után még tudnál tekerni, akkor nem csináltad jól!

2012. júl. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem anyukámnak voltak gondjai a combjával, minden nap a barátok közt nézés közben szobabiciklizett, és egy kicsit kevesebbet evett, és nem zsírosat, tavasz elején elkezdte, és augusztusra lement neki 8 kg.
2012. júl. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!