Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás citrommal? A citromlé...

Fogyás citrommal? A citromlé is elég?

Figyelt kérdés

Nemrég olvastam erről a citromos kúráról, de maga a gyümölcs elég drága. Ha citromlevet iszok, akkor is hatásos lesz a kúra?

(50%-os citromlevet szoktunk venni.)



#fogyás #citrom kúra
2012. júl. 19. 08:46
 1/9 anonim ***** válasza:
10%

Persze, csak napi 30 deka szalonnával kell enni.


(Szerinted mi a fene van a citromban/citromlében, ami fogyasztana?!)

2012. júl. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Idióta megjegyzést nem kértem.

C vitaminban gazdag, ami segíti a thyroxin termelődését, ami gyorsítja az anyagcserét. Példának okáért.

2012. júl. 19. 09:06
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A citrom/citromlé önmagában semmit nem fog segíteni, ha mellette nem figyelsz a megfelelő táplálkozásra és mozgásra.

Viszont ennyi erővel el is hagyhatod a citromot, pláne a bolti löttyöket.

2012. júl. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13%

"Idióta megjegyzést nem kértem. "

Idióta kérdést sem kért senki...


Attól, mert te nem vagy képes felfogni bizonyos dolgokat, még hülyeség citromlével fogyózni. De ha ennyire biztos vagy benne, minek kérdezel? Néha azt hiszem, hogy ebben a témakörben nincsenek értelmes emberek.

2012. júl. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Amúgy meg 1 dl-ben 47 kalória van.

Összehasonlításul: a cukros (nem light, nem zero) kólában 43.

2012. júl. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

thyroxin - éredekes dolgokat tudsz bemásolni, de ettől még nem lesz igazad, ráadásul egy sürítményből higított, tartósítószeres löttyről társalgunk


A citrom nagyon egészséges (a gyümölcs, és nem a lötyi!), de ha a jelenlegi életmódoddal meghíztál, akkor nem fogsz lefogyni sem a gyümölcstől, sem a műlétől.


Te mindent elhiszel, amit olvasol? Na az az idiótaság, nem a válasz.

2012. júl. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom könnyebben lebomlik a zsír, ennyiben segít. De sok embertől hallottam már, amikor sportoltam fogyasztanunk kellett sokan használták, vmint az almaecetet is, kaja után kellett egy kanállal, borzalmas a szaga és az íze is viszont. De túlzásba sem szabad esni,mert akkor meg a sav marja szét a gyomrod. Persze az is igaz, amit írtak előttem, hogy a megfelelő táplálkozás is kell hozzá.
2012. júl. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Minden fogyókúrának a lényege az, hogy több kalóriát égess el, mint amennyit beviszel. Ez pedig mozgás nélkül nem megy. Tehát nem az elfogyasztott ételen/italon van a hangsúly, hanem a megfelelő ideig tartó megfelelő intenzitású mozgáson.
2012. júl. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
40%
Én megveszem a citromot... :D A citromlé cukrozva van, felesleges kalória. Az pedig nem jó. Lefacsarok 1 fél citromot, és 2 dl vízbe öntöm a levét. Ez elveszi az étvágyat amúgy, és a gyümölcs meg zsírégető(állítólag).
2012. júl. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!