Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Munkanélkülivé válás hatására...

Munkanélkülivé válás hatására evésrohamok. Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

3 hónapja munkanélkülivé váltam, imádtam a munkám úgyhogy eléggé szíven ütött. Azóta beteges evési rohamok törnek rám. Szinte a rosszullétig eszem magam, majd a "kajakóma" elmúltával újra enni kezdek. Már fel is szedtem jó pár kilót, pedig előtte évekig tartottam a súlyom.

Aki volt már hasonló helyzetben, mit tegyek hogy visszafogyjak és "kigyógyuljak" ebből?


2012. júl. 19. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Keress másik állást! :)

Amúgy meg gondolj arra, hogy egy VOLT munkahely sem éri meg, hogy dagadtra és betegre zabáld magad.


Amúgy egészen biztos, hogy ez nem csak jó ürügy az evésre?

2012. júl. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Sportolj. Ha jól sejtem, úgyis van egy csomó szabadidőd.
2012. júl. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Keresek új munkahelyet, millió helyre adtam be az önéletrajzot, de még semmi:S.

Eddig is szerettem enni, szerettem a hasam. de csak az ízek miatt. Két harapás és jóllaktam, nem is ettem többet. Most még akkor is eszek ha nem kell:S.

A sport nem is rossz ötlet, lefoglalna legalább, csak még nem tudom melyikkel próbálkozzak.

2012. júl. 19. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!