Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek van rajtam hús?...

Szerintetek van rajtam hús? Felesleg?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2012. júl. 27. 00:14
1 2
 1/16 anonim válasza:
k*rva jó alakod van!
2012. júl. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
de a combom vastag
2012. júl. 27. 00:26
 3/16 anonim ***** válasza:
A combodon tényleg van egy kis felesleg, de egyáltalán nem vészes, én nem foglalkoznék vele :)
2012. júl. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
és hány kilónak nézel?
2012. júl. 27. 01:13
 5/16 anonim ***** válasza:

gondolom nem véletlen,hogy hátulról készült kép nincs.

a hús az az izom,ilyen szempontból van rajtad forma,ha az átlagot vesszük kiindulásnak.

a korodhoz képest meg végülis jó vagy,de szerintem simán lehetne 5-6%al alacsonyabb a testzsír,hogy sportosabb legyél.

2012. júl. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

hátulról mégis hogy fényképezzem le magam?:)

amúgy honnan tudod hány éves vagyok?

2012. júl. 27. 01:37
 7/16 anonim ***** válasza:

Hátulról úgy lehet hogy lerakod az asztalra a fényképkészítő alkalmatosságot, majd beállítod a késleltetett expozíciót. Szóval megnyomás után csak pár mp után fog rögzíteni a gép.

Én max. 15 évesnek nézlek, de ez csak tipp.

Az alakoddal különösebb bajod nincs, a combformáló gyakorlatok meg csak jót tehetnek.

2012. júl. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
ez kamera és nincs rajt időzítő pedig viszonylag új.Amúgy 17 vagyok
2012. júl. 27. 01:56
 9/16 Salx Narval ***** válasza:
Ami azt illeti, szemből is készíthetsz teljes alakos képet, pont a combod nem látszik szemből, ami esetleg kérdéses lehet. Amúgy, nekem tetszik amit láttam.:D Kérdés az, hogy neked is tetszik e?:D
2012. júl. 27. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
hát a hasam előről szeretem.Oldalról szerintem vastag.A combom,meg úgy csípőtől lefele az egész tragédia.A seggem szottyadt és nagy.A combom olyan mint egy vágósúlyban lévő sertésnek.A vádlim...a legrosszabb.Vastag,formátlan ronda.
2012. júl. 27. 02:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!