Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Úgy érzem fogytam, de a...

Úgy érzem fogytam, de a mérleg nem mutat különbséget?

Figyelt kérdés
2 hónapja járok intenzíven mozogni, mert szeretnék fogyni. Úgy érzem fogytam 2-3 kilót, de a mérleg csak 1 kiló eltérést mutat. Abból érzem,hogy pl egy gatya, amit régebben is hordtam úgy érzem most jobban áll rajtam, máshogy látom picit benne magam.Egyébként még nagyon az elején vagyok, sokat szeretnék fogyni, de lehetséges ez?

2012. júl. 27. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
a méretek csökkentek.
2012. júl. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 hónap alatt én 6-8 kilót adtam le. Úgy nem fogsz tudni sokat fogyni ha nem diétázol mellette. Ha sokat mozogsz az már nagyon jó.
2012. júl. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Keress egy centit otthon, és kezdd el méregetni magad mondjuk hetente. Így nem ér csalódás a lassú súlycsökkenés miatt, mert a centik meg folyamatosan mennek lefelé:)
2012. júl. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg fogytál zsírból és izmosodtál is. Az izom pedig nehezebb mint a zsír.
2012. júl. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!