Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen az a szálkásító edzés?...

Milyen az a szálkásító edzés? Nem linket kérek

Figyelt kérdés
2012. júl. 28. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Az olyasmi min a fitnesz. Nem vastagodik az izmod hanem inkább szíjasodik. Kicsi súllyal de sok ismétléssel áll az izom ilyen szálkás stílusba. Pl a japán harcosok. Nézd meg egy se olyan hurkaizmú mint a terminátor.
2012. júl. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Nem linket kérsz, b@szd meg, de arra nem gondolsz, hogy pár sorban erre nem lehet válaszolni?!


Tessék, itt egy link, vagy elolvasod, vagy nem, engem qrvára nem érdekel. Te tetted föl a kérdést, te vagy kíváncsi a válaszra, vagy nem?

[link]

[link]

[link]

2012. júl. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

miért kell fölkapni így a vizet?? -.- szépen megkértem hogy ne linket adjatok, az első válaszoló pedig megértette.

Én is be tudom írni keresőbe és akkor oldalakat olvashatok róla DE nem akarok! az első válaszából is megértettem hogy mi az...

2012. júl. 28. 21:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért te k..vára sötét vagy, ne haragudj, mi az hogy szálkásító edzés? Ha megeszel 2 kiló pontyot attól biztos szálkás leszel.

A japán harcos meg attól szálkás, hogy kevés rajta az izom és a zsír.

2012. júl. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló pont hogy egy igen gyakori TÉVHITET írt le. A kis súly + sok ismétlés egy baromság.


Többek között ezért lenne jó, ha nem elégednél meg egy pár mondatos válasszal, hanem elolvasnád az alapvető tudnivalókat a témában, főleg ha az orrod elé tolják és még gugliznod sem kell!


Nem akarlak elkeseríteni, de ezzel a hozzáállással az élet más területén is rengeteg problémád lesz még...

2012. júl. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezek a shop-os linkek kb annyit érnek, hogy vegyél meg 15k-ért egy csomó szutykot.

Japán harcoson kevés izom? Az úgy vicces lenne...

Nem az edzés lesz szálkásító, a táplálkozásod teszi azzá. Ha növeled a kalóriabevitelt, tömegnövelő edzés lesz, ha csökkented, szálkásító. Röviden ennyi a lényege.

2012. júl. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hát jah.

nincs olyan,hogy szálkásító edzés.

szálkásító étrend van.

az edzés marad ugyanaz,csak az étrend változik.

2012. júl. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!