Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális ez? Méréssel kapcsola...

Normális ez? Méréssel kapcsolatos kérdés.

Figyelt kérdés

Az egy dolog, hogy tegnap este közel 2 kilóval több voltam, mint ma reggel, ez nyilván köszönhető annak, hogy a meleg miatt sokat ittam, aztán megettem egy szelet dinnyét is...


De direkt lemértem magam tegnap este és ma reggel mérőszalaggal is, és este kb. mindenhol több voltam egy centivel, mint most! Ez miért van? Ez is lehetne a sok víztől? (ivás + dinnye)



2012. júl. 29. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Reggel mindig kisebb a hasunk, meg könnyebbek vagyunk merrt még üres a gyomrunk. ... :)
2012. júl. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindig reggel kell mérekezni, amikor felkelsz, este mindenki nehezebb 1-2kg-vel
2012. júl. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet az h mensi előtt vagy, ilyenkor a vízvisszatartás miatt lehet h 2kgval is több vagy . de ez lemegy :)
2012. júl. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

Elvileg félidőben vagyok, úgyhogy nem hiszem, hogy máris tartok vissza vizet, habár máskor a sok ivás és dinnye hamarabb ki szokott jönni. :P (Szerintem inkább a meleg miatt lehet, nem?)


Azt tudom, hogy a súly több este, a has is logikus, de nem hittem volna, hogy a csípő és a derék is több egy cm-vel! :o

2012. júl. 29. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!