Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogamzásgátló mellett tényleg...

Fogamzásgátló mellett tényleg híznék?

Figyelt kérdés
Sok embertől hallottam, hogy amikor elkezdett fogamzásgátlót szedni, elhízott. Ez mennyire igaz? Mindenkire, vagy legalábbis az emberek nagy részére?
2012. júl. 31. 21:19
 1/5 A kérdező kommentje:
meg sokan mondják, hogy ha hízol, tabit kell váltani. de hát könyörgöm. a fogamzásgátlókban nagyrészt ugyanaz a hatóanyag van, nem lehet annyira nagy különbség. lehet, h az egyiktől híznék, a másiktól nem?
2012. júl. 31. 21:21
 2/5 anonim ***** válasza:
A nők nagy részére igaz de nem a tabitól hínak hanem a megnövekedett étvágy miatt.
2012. júl. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátló NEM növeli az étvágyat. Ez csak jó kifogás, semmi más.

A fog.gátló a hormonháztartásba avatkozik be. Igen, van, aki emiatt hízik, de a jól megválasztott tabletta nem hizlal. A tabik nem egyforma mennyiséget tartalmaznak ugyanabból a hormonból, és többféle is létezik.

Én nem híztam tőle (kétfélét szedtem, egyiktől sem) viszont fogyni sem tudok mellette. A két tabi között, amíg nem szedtem, pikk-pakk tudtam fogyni, sokkal kisebb erőfeszítésekkel, most meg nem mozdul a súlyom.

De ez sem feltétlenül igaz mindenkire, sőt, a többségre sem.

2012. júl. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. :) akik szednek f.gátlót, megköszönném, ha leírnák a tapasztalatukat a témában. Híztatok, vagy nem... meg hogy tudtok-e fogyni mellette? Ha már fogyózós topic.
2012. júl. 31. 21:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én másfél éve szedek tablettát, és valóban, feljött 4-5 kg. Én igazából ezt nem a tablettának tudom be, egyszerűen van kinek főzni, van kivel jókat enni:)

Persze most már zavar, de rendes étrend és mozgás mellett lassan, de biztosan mennek le a kilók és a centik:)


Szóval ez ne gátoljon a szedésében, figyelj majd oda a súlyodra, alakodra, étvágyadra, és nem lesz probléma.:)

2012. aug. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!