Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek elég napi 1500kcal...

Szerintetek elég napi 1500kcal heti 4x 40 perces, intenzív mozgással súlyfenntartáshoz?

Figyelt kérdés
Már hét kilót fogytam, 17 éves vagyok, lány, 65kg. Az utóbbi pár hétben 1200-1300 kcal körül volt a napi fogyasztásom kicsit kevesebb mozgással és szerintetek ha 1500kcalra visszaállok akkor nem fogok visszahízni? értelmes válaszokat szeretnék és köszönöm előre is a válaszokat!:)

2012. aug. 2. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
szerintem 1500kcal kevés de próbáld meg egy darabig azt meglátod merre változik a súlyod vagy nem változik... ezt senki se tudja megmondani neked hogy a te szervezetednek mennyi kell a súlyfenntartáshoz... idő megmutatja...
2012. aug. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szoondiii ***** válasza:

miért számolsz kalóriát? SEMMI ÉRTELME!

az intenzív mozgásba bele fog törni a tested.. nem most, majd 2-3, esetleg 5-10 év múlva.

NE egyél kenyeret, tejet (gabonákat és tejtermékeket). fogyassz húst és zöldséget, ennyi a nagy "titok"..

és ne számold mennyit eszel, a gyomrod arra van méretezve, hogy ha normális ételt eszel, akkor annyitól lakj jól, amennyire szükséged van.

2012. aug. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!